0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Duży prysznic i umywalka wpuszczona w marmurowy blat to elementy, dzięki którym szara łazienka będzie wnętrzem nie tylko niezwykle eleganckim, ale i gwarantującym duży komfort codziennego użytkowania. To projekt stworzony z myślą o osobach urządzających niewielkie pomieszczenie o powierzchni około 5 m2, zwłaszcza fanom nowoczesnych aranżacji bazujących na wysokiej jakości materiałach wykończeniowych.

Domowa łazienka w odcieniach szarości

Miłośnikom stylu nowoczesnego polecamy oryginalny projekt szarej łazienki z wielkim prysznicem i dużą umywalką wpuszczoną w efektownie prezentujący się blat marmurowy. Do wykończenia ścian tego typu wnętrza użyliśmy dekoracyjnych płytek łazienkowych o fakturze morskich muszli z serii Nordic Negro i Blanco Shell – połączenie dwóch przeciwstawnych wersji kolorystycznych płytek sprawia, że szara łazienka przestaje być nuda. Dzięki specyficznej fakturze płytek wnętrze zyskuje również na dekoracyjności. Nasza aranżacja szarej łazienki przewiduje także zastosowanie modnych, dużych płytek podłogowych z serii Neutral Blanco Natura. Dzięki ich stonowanej barwie jej wnętrze staje się bardziej przytulne i cieplejsze w odbiorze.

Jeśli planujesz aranżację niedużej łazienki w domu lub tradycyjnym mieszkaniu, szara łazienka z projektu carrea.pl będzie dobrym sposobem na nadanie nieco ciasnemu wnętrzu odrobiny optycznej przestronności. Poza tym tak urządzone wnętrze będzie miejscem niezwykle eleganckim i nowoczesnym, a dzięki przemyślanemu wyposażeniu, również wysoce funkcjonalnym. Wybierz ten projekt, by stworzyć łazienkę w stylu nowoczesnym. 

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów