0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Pozostałe zdjęcia

Drewnopodobne płytki podłogowe imitujące parkiet w połączeniu z designerskimi płytkami ściennymi o geometrycznym wzorze sprawiają, że proponowana aranżacja nowoczesnej łazienki w czerni powinna przypaść do gustu miłośnikom minimalistycznej elegancji. To projekt możliwy do zrealizowania w wielu typowych łazienkach o małym metrażu.

Aranżacja eleganckiej łazienki w nowoczesnym wydaniu

Tworząc aranżację, inspirowaliśmy się zarówno wnętrzami nowoczesnymi, jak i luksusowo wyposażonymi pokojami kąpielowymi w stylu glamour. Projekt nowoczesnej łazienki w czerni zakłada wykorzystanie płytek imitujących drewniane klepki, przeznaczonych do wykończenia podłogi i ściany (do wysokości ok. 120 cm) oraz designerskich płytek w kolorze czarnym, uzupełnionych efektownym wzorem geometrycznym z efektem iluzji optycznej. Aranżacja nowoczesnej łazienki w czerni przewiduje montaż minimalistycznej kabiny typu Walk In z brodzikiem podtynkowym, szafki z umywalką nablatową w kolorze czarnym, miski WC podwieszanej i antracytowych baterii w zabudowie w montażu ściennym. Dopełnieniem aranżacji jest duże, okrągłe lustro w złotej ramie, nocne zdjęcie oświetlonej wieży Eiffla i drobny złoty dekor o funkcji uniwersalnego uchwytu na ręcznik lub inne akcesoria.

Miłośnikom eleganckich wnętrz wyposażonych w nowoczesne akcesoria polecamy projekt dla niewielkiej łazienki, łączący elementy stylu glamour, nowojorskiego, minimalistycznego i nowoczesnego. Aranżacja nowoczesnej łazienki w czerni zakłada użycie sufitowego oświetlenia podtynkowego w formie niewielkich oczek, które równomiernie oświetlają całe pomieszczenie. 

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów