0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Wyposażona w wannę, podwieszaną miskę WC i umywalkę nablatową łazienka Dots to projekt stworzony z myślą o małych, kilkumetrowych wnętrzach, idealnie nadający się do wdrożenia w mieszkaniu w tradycyjnym bloku. Kompaktowe wnętrze wyróżnia się wysokim poziomem funkcjonalności i atrakcyjnym, eleganckim wykończeniem. 

Kompaktowa łazienka w tradycyjnym mieszkaniu w bloku

Koncepcja aranżacyjna łazienki o niewielkiej powierzchni zakłada wykorzystanie co najmniej trzech rodzajów płytek ceramicznych, w tym ściennych płytek w jodełkę z serii Stromboli Rose Breeze, a także wielkoformatowych płytek podłogowych w kolorze szarym imitujących lastryko oraz płytek ściennych imitujących drewno naturalne, przeznaczonych do zabudowy stelaża miski WC. Łazienka Dots to kompaktowy projekt uwzględniający montaż wanny z przesłoną szklaną i panelem prysznicowym, umywalki nablatowej ustawionej na łazienkowej szafce wiszącej oraz miski WC podwieszanej. Aranżacja łazienki z wykorzystaniem lastryko powinna przypaść do gustu miłośnikom eklektycznych stylizacji, w których istnieje możliwość swobodnego łączenia elementów eleganckich, nowoczesnych i vintage.

Projekt łazienki z serwisu carrea.pl sprawdzi się w małych pomieszczeniach, zwłaszcza w kilkumetrowych łazienkach z funkcją toalety, w blokach, kamienicach i małych apartamentach. Łazienka Dots łączy elementy stylu vintage, w tym lastrykowe płytki podłogowe z luksusowym wyposażeniem łazienkowym, takim jak ceramiczna umywalka nablatowa i nowoczesnymi rozwiązaniami funkcjonalnymi typu podwieszana miska WC.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów