0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Urządzona w funkcjonalnym stylu skandynawskim beżowa łazienka z dużym oknem, to projekt dopasowany do potrzeb użytkowników domów jednorodzinnych i przestronnych apartamentów w kamienicach lub loftach. Aranżacja łazienki z dużym oknem przewiduje budowę ścianki osłaniającej wannę wolnostojącą od okna oraz montaż nowoczesnego, białego blatu z wpuszczaną umywalką.

Przestronna łazienka z oknem w stylu skandynawskim

Projekt carrea.pl to pomysł na zaaranżowanie przestronnego wnętrza łazienki w sposób funkcjonalny i modny, przy wykorzystaniu najlepszej jakości ceramiki hiszpańskiej oraz niezwykle atrakcyjnej armatury łazienkowej. W naszym projekcie łazienka z dużym oknem została wyposażona w efektowną wannę i jasny, błyszczący blat z umywalką i baterią stojącą. Wanna wolnostojąca została osłonięta przez niską ściankę, co zwiększa poczucie prywatności i pozwala przełamać pustkę przestronnego, oszczędnie wyposażonego wnętrza. Ważnym elementem wystroju łazienki jest umywalka wpuszczana w blat, którego biały kolor w ciekawy sposób kontrastuje z beżem zastosowanych płytek ściennych i drewnopodobnych płytek podłogowych szarych Emigres.

Jeśli szukasz pomysłu na nowoczesny wystrój przestronnej łazienki, projekt z beżowymi akcentami, białą armaturą i błyszczącym blatem może być strzałem w dziesiątkę. Beżowa łazienka z dużym oknem, urządzona w stylu skandynawskim, to doskonały wybór dla właścicieli mieszkań w starych kamienicach, użytkowników przestronnych loftów i dużych domów jednorodzinnych. Elementy projektu, w tym wannę, można zastosować także w mniejszych wnętrzach.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów