0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Marmurowa kuchnia z ,,wyspą

Dodał:
Kategoria:

Funkcjonalna i elegancka, marmurowa kuchnia z wyspą na środku to propozycja dla osób poszukujących inspiracji do stworzenia prawdziwie wyrafinowanego wnętrza gwarantującego najwyższy poziom komfortu codziennego użytkowania. Nasz pomysł w szczególności powinien spodobać się miłośnikom naturalnych elementów wykończeniowych i oszczędnych w formie aranżacji.

Elegancka kuchnia marmurowa z wyspą w klasycznym stylu

Jeśli spodobał Ci się nasz pomysł na aranżację wnętrza przestronnej kuchni, od razu możesz sięgnąć po wybrane elementy wykończeniowe. W serwisie internetowym carrea.pl zamówisz przypominające naturalny marmur płytki dekoracyjne, podłogowe i łazienkowe. Ostatnie z nich, z powodzeniem możesz wykorzystać do atrakcyjnego wykończenia wyspy oraz jednej z wolnych ścian. Marmurowa kuchnia z wyspą na środku bazuje na wykorzystaniu piękna naturalnego kamienia i jest doskonałym wyborem dla wszystkich fanów klasycznych, wyjątkowo eleganckich aranżacji. Projekt marmurowej kuchni z wyspą na środku można wzbogacić o dodatkowe pasujące do niego elementy. Oczywiście należy zamówić również dopasowane kolorystycznie meble oraz podstawowe artykuły gospodarstwa domowego – lodówkę, piekarnik, zmywarkę.  

Nasza marmurowa kuchnia z wyspą na środku to propozycja dla miłośników klasycznych aranżacji. Będzie idealnym dopełnieniem luksusowych wnętrz urządzonych w stylu nowojorskim czy glamour. Wybierz projekt marmurowej kuchni z wyspą na środku i na jego podstawie przygotuj wnętrze wyróżniające się niebanalną elegancją i najwyższym poziomem użyteczności. 

 

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów

Małgorzata
14-04-2017
Proszę o informacje nt blatu, jakie to tworzywo? Kamień?spiek?