0
Brak produktów w koszyku.
Newsy

Poznaj nowe trendy w ceramice dzięki nowym kolekcjom od producenta Equipe!

08.03.2024 Kategoria: Newsy

Equipe jest znanym producentem płytek ceramicznych o wysokiej jakości i różnorodnych wzorach. To jeden z najpopularniejszych producentów, a jego kolekcje szybko zyskują status bestsellerów. Ten hiszpański producent niedawno wypuścił nowe kolekcje, których świeży i oryginalny design wyznacza nowe trendy i pokazuje, co będzie modne w tym sezonie!

Kolekcje Hopp, Island i Vitral łączą smukły kształt, piękne kolory, a przede wszystkim ozdobne reliefy na powierzchni płytek. Przyjrzyjmy się im bliżej!

Płytki z kolekcji Hopp cechują się wydłużonym formatem 5 x 40 cm. Dzięki swojemu smukłemu wyglądowi prezentują się naprawdę elegancko i staną się ozdobą każdego pomieszczenia. Płytki występują w 10 różnych kolorach, które są stonowane i pasują do matowego wykończenia powierzchni. Są one odpowiednie do tego, aby stworzyć pomieszczenie pełne harmonii, urzekające swoją estetyką. Kolekcja składa się z modeli bazowych, których tafla jest gładka i jednolita oraz modeli dekoracyjnych, które charakteryzuje wypukły relief na powierzchni. Jest to minimalistyczna ozdoba, ale ma niebagatelne znaczenie dla całego wystroju. Jest to estetyczny akcent, który przyciąga wzrok i sprawia, że aranżacja zyskuje na oryginalności. Co więcej, takie połączenie płytek daje dużo możliwości aranżacyjnych, ponieważ można zestawiać je ze sobą w dowolny sposób. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia!

Kolaż zdjęć z aranżacjami kolekcji Hopp

Kolekcja płytek Island to linia produktów, która oferuje wyjątkowe wzory i kolory, inspirowane pięknem wysp i otaczającej je natury. Stąd w kolekcji głębokie odcienie koloru niebieskiego, odcienie zieleni, a także spokojne pastele. Płytki charakteryzują się błyszczącym wykończeniem, które będzie odbijać padające na nie światło, tak jak morskie fale migoczą pod wpływem słońca. Płytki odznaczają się małym rozmiarem i występują w typowym formacie dla prostokątnych cegiełek ściennych o wymiarach 6,5 x 20 cm. Dzięki temu będą doskonale prezentować się na każdej ścianie w dowolnym pomieszczeniu. W kolekcji tej również mamy połączenie gładkich modeli bazowych z modelami dekoracyjnymi z prostym i minimalistycznym reliefem na powierzchni. Takie połączenie zapewnia w aranżacji równowagę, naturalność i dobre samopoczucie, które są tak potrzebne w naszym codziennym życiu.

Kolaż ze zdjęciami aranżacji z kolekcji Island

Podobnie jak w przypadku kolekcji Hopp, płytki z kolekcji Vitral charakteryzują się smukłym i wydłużonym kształtem oraz wymiarami 5 x 40 cm. Mamy tu połączenie stonowanej, pastelowej kolorystyki oraz wyrazistych, nasyconych barw, które pokryte są specjalnym, reaktywnym szkliwem. Piękno tych barw dodatkowo wydobywa błyszczące wykończenie powierzchni. Gładkie modele bazowe można łączyć z modelami dekoracyjnymi, które zachwycają swoim subtelnym wzorem. Prostota tych ozdobnych elementów doda elegancji każdemu pomieszczeniu i będzie pasować do każdego wystroju. Jest to kolekcja idealna do tworzenia wnętrz, charakteryzujących się ponadczasowym stylem.

Kolaż ze zdjęciami aranżacji kolekcji Vitral

Producent Equipe to jeden z wiodących producentów, który wyznacza nowe trendy. Jego nowe kolekcje to świeże spojrzenie na płytki w formacie cegiełek ściennych. Motywy, które łączą ze sobą te kolekcje to lekka forma, stonowana kolorystyka, minimalistyczne dekoracje i uniwersalność zastosowania. Takie płytki to strzał w dziesiątkę w każdej aranżacji.

Jeśli te nowości Cię zainspirowały i mało Ci tak pięknych płytek, zobacz inne kolekcje od producenta Equipe, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród naszych klientów! Oto nasze propozycje dla Ciebie:

  • Kolekcja Artisan Wall, czyli nasz absolutny bestseller
  • Kolekcja Art Nouveau - płytki patchworkowe o zaskakujących wzorach
  • Kolekcja Costa Nova, która swoją popularnością dorównuje kolekcji Artisan
  • Kolekcja Argile - uniwersalne cegiełki w rustykalnym stylu
  • Kolekcja Arrow, czyli płytki w oryginalnym kształcie strzały
  • Kolekcja Stromboli - płytki idealne do układania w jodełkę
  • Kolekcja Tribeca, czyli cegiełki wyglądające na ręcznie wykonane
  • Kolekcja Masia - płytki o ponadczasowym pięknie
  • Kolekcja La Riviera, która zachwyca delikatnym wyglądem