0
Brak produktów w koszyku.
Newsy

Nowa odsłona carrea.pl

14.07.2016 Kategoria: Newsy

Po długich miesiącach ciężkiej pracy w końcu możemy zaprezentować Państwu jej efekty! Nasz nowy serwis to połączenie sklepu internetowego ze stroną z inspiracjami, na której znajdą Państwo wiele ciekawych aranżacji pomieszczeń. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby poruszanie się po stronie i zakupy na niej były jak najbardziej intuicyjne i przyjazne dla użytkowników. Wprowadziliśmy wiele dodatkowych udogodnień zarówno dla klientów indywidualnych, architektów, wykonawców, jak i osób prowadzących własną działalność, związaną z wykończeniem wnętrz.

Od teraz użytkownicy mają możliwość komentowania, dodawania własnych zdjęć z realizacji i zadawania pytań bezpośrednio przez stronę. Ułatwia to znacząco komunikację i poprawia ogólną jakość obsługi, na której bardzo nam zależy. Zachęcamy gorąco do dodawania własnych inspiracji i realizacji! W przyszłości przewidujemy ciekawe konkursy dla najlepszych realizacji.

Zachęcamy także architektówwykonawcówsklepy stacjonarne do rejestracji w naszym serwisie. Dzięki rejestracji zyskają Państwo dużo dodatkowych opcji, dokładnie opisanych na stronach informacyjnych.

Zdajemy sobie sprawę, że nasz portal na początku funkcjonowania może zawierać drobne błędy, lecz staramy się je na bieżąco naprawiać tak, aby korzystanie z naszej strony było jak najprzyjemniejszym dla Państwa doświadczeniem.

Zespół carrea.pl