Zamów próbki płytek

Ze względu na ulepszenie procesu wysyłki próbek, możliwość ich zamawiania zostaje wyłączona do odwołania. Bardzo przepraszamy za powstałe utrudnienia.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup materiałów budowlanych przez internet to bardzo innowacyjna metoda.

Carrea.pl wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów stworzyła możliwość zamówienia próbek większości towarów, które są w naszej ofercie. Dzięki temu każdy ma możliwość zobaczenia towaru na własne oczy, przekonanie się o wysokiej jakości naszych materiałów a także porównaniu ich do innych elementów wystroju tak by wszystko tworzyło jak najlepszy efekt.

Czas wysyłki próbek z reguły wynosi od 3 do 4 dni roboczych, jest to związane z czasem jaki potrzebujemy na przygotowanie. Próbki są przygotowywane z materiału który sprzedajemy.

 

  • W przesyłce może znajdować się do 5 róznych próbek, wymiar próbki około 20x20cm, nie wysyłamy próbek towarów sprzedawancyh na sztuki, przykładowo dekoracje
  • Próbki mogą zostać dostarczone zarówno do Twojego domu jak i w miejsce pracy
  • Jeśli chcesz zamówić próbki kliknij w przycisk   w karcie produktu (opcja dostępna tylko w produktach których próbki można zamówić), każdy z przedmiotów z taką możliwością jest także oznaczony na liście produktów.

Miej na uwadze że struktura oraz kolor może być różnie odwzorowany w zależności od ustawień monitora. Próbki mają charakter poglądowy. W przypadku płytek wykonanych zmienną matrycą należy posiłkować się zdjęciami ułożonych płytek, gdyż ich zmienność tonalna może być bardzo zróżnicowana. W takim przypadku wysyłane są losowo wybrane fragmenty i nie ma możliwości zamówienia wszystkich odcieni danego produktu.