W dniu 12.07.2024 infolinia czynna do 14:30
Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
logo Sopro
Sopro
Sopro w unikatowy sposób łączy historycznie rosnący potencjał doświadczenia z ukierunkowaną na przyszłość strategią produktu i marki. Dzięki temu Sopro stało się wiodącym dostawcą chemii budowlanej - nie tylko w Niemczech, ale także w całej Europie. Gwarantowana profesjonalna jakość i wyraźnie mocne zobowiązanie wobec sprzedawców, to dwa bardzo ważne filary ich filozofii.
Widok:
Sortuj:

Sopro ma jasną strategię. Ich celem jest zawsze pozostać o krok przed konkurencją, aby w przyszłości zachować atrakcyjność dla wyspecjalizowanych sprzedawców i wykonawców. Ich podejście opiera się na koncepcji, która pozwala im docierać do wszystkich obszarów rynku międzynarodowego.

Sukces nie zna granic

Wiedzą, że budować przyszłość, znaczy budować odpowiedzialnie, o krok wyprzedzając potrzeby i wymagania branży. Od początku istnienia Sopro, jednym z najważniejszych celów strategicznych stało się zapewnienie rozpoznawalności marki na rynkach Europy, a tym samym wyznaczanie standardów jakości, trwałości i bezpieczeństwa systemów produktowych. Od 1985 roku sukcesywnie rozwijają międzynarodową sieć dystrybutorów, otwierają kolejne oddziały oraz wchodzą w ścisłą współpracę z miejscowymi firmami, zapewniając całą bazę produkcyjną, odpowiadającą potrzebom lokalnych rynków. Jasno określone cele, determinacja w ich osiąganiu oraz codzienna, sumienna praca potwierdziły, że sukces przemyślanej strategii biznesowej nie zna żadnych granic.

Myślenie perspektywiczne

Temat zrównoważonego budownictwa to ostatnio szeroko omawiana kwestia, zwłaszcza w kontekście współczesnej architektury, podejmowanych inwestycji budowlanych i ich wpływie na kondycję środowiska czy tkankę miejską. Celem zrównoważonego budownictwa jest takie projektowanie i dobór takich rozwiązań materiałowych czy konstrukcyjnych, które nie tylko poprawią komfort i warunki życia użytkowników budynków, ale przełożą się również na stan środowiska. Jak? Poprzez ograniczenie zużycia energii, wykorzystanie zasobów energii odnawialnej czy zminimalizowanie emisji negatywnych związków do atmosfery. W Sopro myślą perspektywicznie, troszcząc się o zdrowie i komfort – zarówno swoje, jak i przyszłych pokoleń.

Trwałość na lata

Zrównoważone budownictwo zaczyna się więc od projektu inwestycji, który ma kluczowy wpływ na przyszłe koszty eksploatacyjne, otaczające środowisko oraz to, jak szybko zwrócą się koszty poniesione we wstępnych etapach wykonawczych. Wartość takiego projektu, pod kątem szeroko rozumianej ekologii i ekonomii, oceniamy głównie na podstawie materiałów i komponentów, które prowadzą do ograniczenia zużycia energii, wody oraz unikania związków szczególnie uciążliwych dla środowiska naturalnego. To działania, które leżą u podstaw filozofii zrównoważonego budownictwa Sopro i znajdują pełne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Ich produkty nie tylko posiadają cały szereg certyfikatów i wyróżnień, ale z powodzeniem wykorzystuje się je w nowoczesnych, ekologicznych budynkach np. podczas budowy pierwszego w Polsce wielorodzinnego budynku pasywnego – kompleksu Łyna Park w Olsztynie.