Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
{{ entity.name }}
ROCA
Firma Roca na rynku istnieje od przeszło stu lat. Swoją działalność rozpoczęła od produkcji grzejników, jednakże nie to doprowadziło do rozwoju na skalę globalną. Firma do swojej oferty wprowadzała co raz to nowe rozwiązania.
Widok:
Sortuj:

W 1929 roku przedsiębiorstwo Roca zdecydowało się na rozpoczęcie produkcji urządzeń łazienkowych. Ta decyzja zapoczątkowała niewątpliwy sukces. Przez wiele lat firma rozwijała swoją linię produkcyjną i rozpoczęła współpracę z wieloma specjalistami w dziedzinie ceramiki łazienkowej jak i baterii i innych dodatków stanowiących postawę wyposażenia łazienki.

Dzięki wytrwałości i chęci rozwijania się poprzez unowocześnianie produkcji i stosowanie wyszukanych technologii, Roca zaczęła wędrówkę na rynek międzynarodowy. Poza Portugalią i Francją, wyroby Roca można było znaleźć w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji, Chinach, Włoszech. Po wielu latach samodoskonalenia, firma zaistniała także na rynku Wschodnioeuropejskim oraz w Stanach Zjednoczonych. W roku 2006 firma stała się liderem na skalę światową wśród firm aranżujących wnętrza łazienkowe. Aktualnie przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 22 tysiące ludzi w swoich zakładach na całym świecie.