Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
{{ entity.name }}
Pastorelli
Włoska marka Pastorelli to należący do Del Conca Group renomowany producent płytek ceramicznych o bogatej, bo już przeszło 50-letniej historii działalności, specjalizujący się w tworzeniu oryginalnych produktów dedykowanych aranżacji modnych wnętrz mieszkalnych i wykańczaniu różnorodnych powierzchni komercyjnych. Marka ma bogate portfolio, na które składa się wiele linii płytek podłogowych i ściennych o dość uniwersalnym oraz mniej typowym, bardziej wyrafinowanym wzornictwie.
Widok:
Sortuj:

Płytki do wnętrz i na zewnątrz

Włoska firma zajmuje się produkcją dekoracyjnych płytek przeznaczonych do aranżacji różnego rodzaju wnętrz oraz mrozoodpornych płytek dedykowanych przestrzeniom zewnętrznym, przeznaczonych do wykańczania ogrodów, powierzchni tarasów i balkonów. Płytki Pastorelli do wnętrz to przede wszystkim imitacje różnych gatunków naturalnych kamieni, z charakterystyczni przebarwieniami i mineralnymi żyłami, płytki imitujące drewno, beton, w stylu mozaiki i błyszczącego marmuru. To płytki gresowe o dużej trwałości, charakteryzujące się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wycieranie. Ceramika Pastorelli to także płytki wielkoformatowe dedykowane aranżacji przestrzeni zewnętrznych. Najczęściej są to płytki imitujące kamień i beton, ale w ofercie marki znaleźć można również ich wersje stylizowane na drewno.

Ceramika wyznaczająca trendy

Dzięki bogatym doświadczeniom, odwadze we wdrażaniu nowych projektów i stosowaniu nowoczesnych technologii produkcji firma Pastorelli jest jednym z liderów na europejskim rynku wyrobów ceramicznych, płytek podłogowych i ściennych doskonale wpisujących się w potrzeby współczesnych odbiorców, projektantów wnętrza, architektów i deweloperów. Jej ceramika wyróżnia się nie tylko najwyższą jakością wykonania, ale i dużą oryginalnością dostępnych wzorów, co ułatwia tworzenie świeżych, niezwykle wyrafinowanych, atrakcyjnych wizualnie aranżacji. W ofercie Pastorelli znajdziesz płytki o dużej uniwersalności, nadające się do celów prywatnych i realizacji dużych projektów komercyjnych.