W dniu 12.07.2024 infolinia czynna do 14:30
Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
{{ entity.name }}
Paini
Miłośnikom włoskiego designu polecamy stylowe baterie łazienkowe, deszczownice, słuchawki i kompletne zestawy prysznicowe Paini. Włoska marka może pochwalić się długą historią działalności. Firma została założona w 1954 roku i dzięki szybkiemu rozwojowi w 1972 roku została przekształcona w spółkę akcyjną. Kolejne lata to gwałtowny rozwój i wejście marki na szeroki rynek europejski, w tym polski.
Widok:
Sortuj:

Baterie łazienkowe włoskiej produkcji

Podstawowy asortyment marki Paini to różne rodzaje baterii łazienkowych stworzonych z myślą o nowoczesnych wnętrzach, dopasowanych do różnych stylów aranżacji. Korzystając z oferty sklepu internetowego carrea.pl, możesz sięgnąć po oryginalne baterie Paini wielu typów i serii. Sprzedajemy designerskie krany Paini stojące, wysokie i niskie, które pasują do eleganckich umywalek nablatowych oraz krany ścienne do umywalek tradycyjnych. Zamówisz u nas również baterie wannowo-prysznicowe, w tym termostatyczne, które dają możliwość ustalenia żądanej temperatury wody niezależnie od jej ciśnienia. Jeśli szukasz eleganckiej baterii do bidetu, również znajdziesz ją w asortymencie firmy.

Zestawy prysznicowe Paini

W ofercie włoskiej marki oprócz podstawowych baterii umywalkowych, wannowych i prysznicowych, znajdziesz również kompletne zestawy prysznicowe i dedykowane im akcesoria, takie jak deszczownice. Akcesoria łazienkowe Paini to sprzęt wyróżniający się niezwykle atrakcyjnym designem, wysokim poziomem funkcjonalności użytkowej i trwałości. To ponadczasowe wyposażenie łazienkowe, które trafnie wpisuje się w specyficzne potrzeby wielu współczesnych aranżacji. Odkryj bogactwo produktów włoskiej marki Paini i wyposaż swoją łazienkę w zestaw prysznicowy, deszczownicę, baterię umywalkową, wannową lub bidetową. 

Włoski producent baterii i innych akcesoriów łazienkowych dba o najdrobniejsze detale, w związku z czym całość jego asortymentu wyróżnia się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale i dużą wytrzymałością. To sprzęt nowoczesny i funkcjonalny, pasujący do wielu modnych aranżacji. Poznaj łazienkowe wyposażenie Paini i wykorzystaj je we własnych projektach.