Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
{{ entity.name }}
hatria
Hatria to marka, która powstała we Włoszech i specjalizuję się produkcja nowoczesnych urządzeń sanitarnych. Produkty firmy Hatria cieszą się duża popularnością na całym świecie.
Widok:
Sortuj:

Największym atutem marki Hatria jest nieszablonowe podejście do projektowania, które jest dostrzegane przez miłośników dobrego stylu. Produkty charakteryzują sie awangardowym stylem i dbałością o detale, co zdecydowanie przyczynia się do sukcesów firmy Hatria na dużym rynku. Produkty Hatria powstaja w nowoczesnej fabryce w Teramo. Producent wykorzystuję jedynie czyste surowce,po wcześniejszych rygorystycznych testach, wszystkie fazy procesu produkcji odbywają sie wg odpowiednich standardów i przy użyciu nowoczesnych technologii.

Wyrafinowana armatura sanitarna od Hatria

Hiszpańska firma specjalizuje się w projektowaniu ceramiki sanitarnej trafnie wpisującej się w potrzeby wielu nowoczesnych aranżacji. To przede wszystkim nablatowe umywalki i wiszące miski WC zaprojektowane z myślą o montażu ściennym, a także wiszące bidety oraz pisuary, które sprawdzą się w toaletach o publicznym charakterze, w eleganckich lokalach, restauracjach, galeriach handlowych i hotelach. Ceramika Hatria powstaje na bazie unikalnych projektów i najlepszej jakości surowca, przy zastosowaniu nowoczesnych technik produkcji. Dzięki temu jest niezwykle trwała, odporna na zabrudzenia i łatwa do utrzymania w czystości. Co więcej, powierzchnia umywalek, bidetów, misek WC i innych ceramicznych elementów wyposażenia łazienek z oferty Hatria jest zawsze idealnie gładka i jednolita kolorystycznie. Ceramika sanitarna hiszpańskiej marki to gwarancja najwyższej jakości wykonania i wysokiego poziomu wygody codziennego użytkowania.

Modne umywalki dla nowoczesnej łazienki

Specjalnością firmy Hatria są designerskie umywalki nablatowe produkowane z najlepszej jakości ceramiki, oferowane najczęściej w kolorze białym, pozbawione funkcji przelewu dla podkreślenia ich jednorodnej, spójnej, a dzięki temu niezwykle atrakcyjnej formy. Nablatowe umywalki Hatria dostępne są w dużej różnorodności kształtów i rozmiarów, co jest ukłonem marki w kierunku różnych grup odbiorców, użytkowników dużych pokoi kąpielowych i mniejszych, tradycyjnych łazienek, w których zwyczajnie brakuje miejsca na zainstalowanie dużego, długiego i szerokiego blatu. Jedną z unikalnych kategorii umywalek tej marki są misy okrągłe o ultracienkich krawędziach nieprzekraczającym 5 mm grubości, oferowane w wielu wersjach kolorystycznych. Hatria sprzedaje również tradycyjne umywalki wpuszczane w blat, najczęściej o prostokątnym kształcie białej misy oraz umywalki ścienne z otworem przelewowym i montażowym pod baterię, które sprawdzą się w mniejszych łazienkach z wnęką idealnie nadającą się do ich instalacji. Oczywiście umywalki ścienne mogą być łączone z dopasowanymi szafkami łazienkowymi.