Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
logo grespania
Grespania
Hiszpańska marka Grespania wyróżnia się na tle innych producentów płytek ceramicznych przede wszystkim precyzją cięcia swoich wyrobów, ale także oryginalnymi projektami.
Widok:
Sortuj:

O ile wielu konkurentów zrezygnowało lub znacznie ograniczyło produkcję małych płytek, to kafle wciąż stanowią znak rozpoznawczy tego hiszpańskiego producenta. Płytki o niewielkich rozmiarach idealnie wkomponowują się w aranżacje kuchenne i łazienkowe, a dzięki designerskim pomysłom projektantów Grespanii wciąż są to modne rozwiązania, chętnie stosowane we współczesnych wnętrzach. Jednak gresy tego producenta to nie tylko płytki w małym formacie. W najnowszych kolekcjach znajduje się szereg produktów o pokaźniejszych wymiarach. Idealnie wpisują się w modne obecnie style aranżacyjne. Hiszpańskie płytki ceramiczne Grespania charakteryzują się także odważnym wzornictwem, z którym marka ta jest kojarzona w całej Europie. Uzupełniają i podkreślają wnętrza oryginalne, ale jednocześnie eleganckie i stylowe. W Polsce znajduje się centrum dystrybucyjne firmy.

Doświadczenie i tradycyjna - ceramika Grespania w Twoim domu!

Hiszpańska firma powstała w 1976 roku i dzięki zaangażowaniu pracowników dość szybko rozwinęła się w międzynarodowe, prężnie działające przedsiębiorstwo z filiami na największych europejskich rynkach. Pierwsze oddziały firmy pojawiły się we Włoszech, Holandii i we Francji. W 2000 roku Grespania zawitała również do Polski, a w 2005 roku do Wielkiej Brytanii. Dzięki stałej rozbudowie potencjału produkcyjnego współczesna pozycja firmy na rynku wyrobów ceramicznych jest wyjątkowo stabilna. Grespania to jeden z europejskich liderów branży, znany i ceniony producent charakterystycznych płytek tradycyjnych oraz cieszących się dużą popularnością wśród współczesnych odbiorców płytek wielkoformatowych. Co trzeba podkreślić, płytki Grespania powstają z wykorzystaniem najnowszych, zaawansowanych technologii. Dzięki temu firma może zaoferować klientom najlepszej jakości ceramikę w możliwie niskich cenach. Sprawdź na carrea.pl i wybierz oryginalne płytki w preferowanym stylu wykonania.

Hiszpańska ceramika modnych aranżacjach

Specjalnością marki Grespania są płytki nietuzinkowe, wyróżniające się ciekawym designem, oryginalnymi fakturami i formatami, inspirującą kolorystyką, tradycyjnym oraz nowoczesnym wzornictwem. To płytki ścienne i podłogowe, dedykowane aranżacji wnętrz mieszkalnych i użytkowych oraz przestrzeni odsłoniętych, takich jak tarasy, balkony czy ogrody. Jak na hiszpańskie płytki ceramiczne przystało, są to produkty niezwykle trwałe, wykonane z najlepszej jakości surowca, z wykorzystaniem zaawansowanych technologii produkcji, co czyni je pięknymi i w dużym stopniu odpornymi na typowe uszkodzenia mechaniczne. Grespania przykłada szczególną uwagę do jakości oferowanych wyrobów. Jednocześnie stara się minimalizować negatywny wpływ produkcji na środowisko naturalne, w związku z czym stale modernizuje swoje zakłady, wyposażając je m.in. w nowoczesne linie do oczyszczania wody. Jeśli poszukujesz modnej i trwałej ceramiki w najlepszym wydaniu, postaw na płytki hiszpańskiego producenta!