Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
Gayafores logo
Gayafores
Gayafores to hiszpańskie przedsiębiorstwo produkujące płytki ceramiczne. Firma istnieje na rynku już ponad sto lat i dzięki zdobytemu doświadczeniu produkuje płytki o wysokiej wytrzymałości i niezwykłej różnorodności co potwierdza otrzymany przez Gayafores certyfikat ISO 9001.
Widok:
Sortuj:

Dzięki szerokiej palecie dostępnych wzorów, kafle można zastosować zarówno w mieszkaniu, jak i w restauracji, czy też w hotelu. Produkty tej firmy dostępne są w 80 krajach na świecie, a fabryki tego przedsiębiorstwa dziennie produkują 18000 m2 płytek ceramicznych jednak w przypadku zwiększonego popytu na ten produkt firma posiada możliwości zwiększenia produkcji dziennej. Płytki produkowane są w rozmiarach: 32x62,5; 40,8x66,2; 33,15x33,15; 34x67; 45x45; 8,15x33,15; 20,2x66,2. Firma Gayafores stawia na pierwszym miejscu wysoką jakość produktu oraz właściwą obsługę klienta, dlatego dostępna gama produktów jest tak szeroka. Ceramika oferowana przez Gayafores, dzięki swojej wytrzymałości i różnorodności dają możliwość odpowiedniego wykończenia mieszkania.

Hiszpańskie płytki Gayfores w stylu patchwork

Jedną ze specjalności marki Gayafores są płytki wzorzyste, najczęściej kwadratowe, w średnim rozmiarze, o uniwersalnym przeznaczeniu. To elegancka ceramika nadająca się zarówno do wykańczania ścian, jak i zabezpieczania podłóg we wnętrzach mieszkalnych lub użytkowych dowolnego typu. Cechą wspólną wzorzystych płytek hiszpańskiej marki jest specyficzny charakter zastosowanych wzorów. To patchwork będący rodzajem mozaiki składającej się z wielu niezależnych wzorów połączonych w jedną całość. Specyficzny styl patchworkowych płytek Gayafores sprawdzi się w wielu współczesnych wnętrzach. Będzie atrakcyjnym dopełnieniem bogatego wystroju glamour, luksusowych stylizacji loftowych, etnicznych aranżacji boho i innych. Oryginalne płytki Gayafores typu patchwork mogą sprawdzić się również w zdecydowanie nowocześniejszych aranżacjach, wprowadzając do wnętrza łazienki, kuchni lub salonu odświeżający powiew orientalnej estetyki.

Gres Gayafores do domu i lokalu

Dzięki sprawdzonej, ale systematycznie unowocześnianej technologii produkcji płytki ceramiczne Gayafores charakteryzują się niezwykłą trwałością oraz dużą szczegółowością wykonania. To ceramika najwyższej klasy, która sprawdzi się w każdym wnętrzu. Oryginalne produkty Gayafores powszechnie wykorzystywane są do dekorowania podłóg i ścian w reprezentacyjnych wnętrzach lokali usługowych, restauracji i hoteli. Płytki hiszpańskiej marki sprawdzą się również w zastosowaniach domowych, przede wszystkim w łazienkach i kuchniach, chroniąc i zdobiąc ściany oraz podłogi, nadając aranżacjom atrakcyjniejszą formę. Specjalnością Gayafores są płytki gresowe o dużej twardości, charakteryzujące się zwiększoną odpornością na uszkodzenia, niepodatne na przebarwienia, o gładkiej lub strukturalnej powierzchni, wykończeniu matowym lub błyszczącym. Jeśli poszukujesz płytek o oryginalnym wzorze, które pomogą wzbogacić wystrój sali, pokoju, łazienki lub kuchni, zainwestuj w płytki patchwork lub inny rodzaj płytek z bogatego asortymentu ceramiki hiszpańskiego producenta.