Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
LOGO FANAL PRODUCENT PŁYTEK CERAMICZNYCH
FANAL
Firma Fanal została założona w 1987r. w Hiszpanii a dokładniej w Alcora jako mała firma rodzinna. Fanal obecnie jest wiodącym producentem w hiszpańskim przemyśle ceramicznym w produkcji gresów i płytek ceramicznych.
Widok:
Sortuj:

Producent Fanal zwraca szczególną uwagę na jakość swoich produktów, aby spełniały one wszystkie międzynarodowe standardy. W ofercie posiadają rozbudowaną ofertę płytek ściennych oraz podłogowych, z których szczególnie interesujące są gresy imitujące kamień naturalny.

Gresy imitujące kamień naturalny

Jednym ze sztandarowych produktów hiszpańskiej marki Fanal są płytki podłogowe i ścienne imitujące różne gatunki kamienia, najczęściej multikolorowe, z charakterystycznymi przebarwieniami i mineralnymi żyłami, które upodabniają je do materiałów naturalnych. To przede wszystkim płytki gresowe w dużych formatach, o strukturalnej powierzchni i matowym wykończeniu, dostępne w dużej różnorodności kolorów, kwadratowe i prostokątne. Fanal Ceramica ma w swojej ofercie kilka kolekcji płytek imitujących różne gatunki kamieni naturalnych, w tym płytki marmurowe o gładkiej powierzchni, dedykowane nowoczesnym i luksusowo wyposażonym wnętrzem, doskonale komponujące się z aranżacjami klasycznymi i w stylu glamour. Hiszpański Fanal ma w swojej ofercie również płytki podłogowe i ścienne imitujące inne tradycyjne materiały budowlane, takie jak cegła, beton i drewno. To ceramika najwyższej jakości, produkowana z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, niezwykle elegancka i trwała.

Wnętrze w stylu Fanal

Specjalnością hiszpańskiego producenta są płytki ceramiczne dedykowane aranżacji nowoczesnych wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Są to płytki wykonane z najlepszej jakości gresu, charakteryzujące się dużą wytrzymałością mechaniczną, a dzięki zastosowaniu oryginalnego wzornictwa, również wysokim poziomem dekoracyjności. Płytki ceramiczne Fanal dostępne są w kilkunastu seriach różniących się nie tylko stylem wykonania, ale i rodzajem zastosowanego wykończenia, formatami oraz kolorystyką. Płytki Fanal powstają z myślą o aranżacji współczesnych domów i eleganckich lokali użytkowych, które mogą być urządzone w różnorodny sposób. W kolekcji Fanal znajdziesz płytki drewnopodobne, imitujące kamień naturalny, marmur, beton i cegły. Możesz sięgać również po multikolorowe lub jednokolorowe płytki dekoracyjne ścienne, w małych formatach, które najczęściej wykorzystywane są przy aranżacji eleganckich łazienek, pokoi kąpielowych i kuchni. Dzięki ceramice marki Fanal urządzane wnętrze nabiera atrakcyjniejszego, bardziej wyrafinowanego charakteru.