Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
{{ entity.name }}
Ecoceramic
Fabryka EcoCeramic została założona w 2008 roku. Jest to stosunkowo młody producent, który w ciągu 3 lat znacznie zwiększył swój udział na rynku krajowym oraz zagranicznym.
Widok:
Sortuj:

Dziś produkty Ecoceramic docierają do około 100 państw na całym świecie. Fabryka dostosowuje swoje wyroby, ze zwróceniem szczególnej uwagi na walory estetyczne które brane są pod uwagę w róznych krajach. Głownymi założeniem firmy jest odpowiednie dostosowanie ceny do jakości oferowanych produktów. Tworzenie innowacyjnych projektów płytek z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Płytki imitujące kamień i beton

Jedną ze specjalności hiszpańskiej marki Ecoceramic jest produkcja płytek imitujących kamienie naturalne, w tym marmur oraz płytek przypominających beton architektoniczny, który jest dziś niezwykle popularnym materiałem wykończeniowym często wykorzystywanym w nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach. W ofercie producenta znaleźć można płytki imitujące różne gatunki kamieni, z charakterystycznymi przebarwieniami i mineralnymi żyłami, które nadają im niezwykle oryginalny wygląd. Imitujące kamień naturalny, podłogowe i ścienne płytki ceramiczne Ecoceramic dostępne w dużej różnorodności kolorów i rozmiarów. To przede wszystkim wielkoformatowe, marmurowe płytki o gładkiej powierzchni, dostępne w dwóch podstawowych typach wykończenia, matowe i w połysku, idealnie komponujące się z przestronnymi wnętrzami reprezentacyjnych pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Oczywiście płytki Ecoceramic to także imitacje kamieni ciemniejszych, wulkanicznych oraz przeznaczone do montażu ściennego multikolorowe płytki o powierzchni strukturalnej, o grubej fakturze i matowym wykończeniu.

Płytki drewnopodobne od Ecoceramic - trwała alternatywa dla parkietu

W ofercie hiszpańskiego producenta obok tradycyjnych płytek dekoracyjnych, płytek imitujących różne rodzaje kamienia naturalnego i betonu architektonicznego, znaleźć można również wielkoformatowe płytki drewnopodobne układające się w charakterystyczny wzór tradycyjnego parkietu zbudowanego z wąskich drewnianych klepek. Ecoceramic oferuje wiele rodzajów tego typu płytek wykonanych z trwałego gresu, przeznaczonych do montażu podłogowego, dedykowanych dekoracji podłóg zarówno w salonach, jak i w łazienkach czy kuchniach. Drewnopodobne płytki hiszpańskiego producenta doskonale imitują różne gatunki drewna i wiele typów parkietu, stając się dobrą alternatywą dla tradycyjnych podłóg drewnianych, zwłaszcza w systemach ogrzewania podłogowego. Firma Ecoceramic ma w swojej ofercie również podłużne płytki ceramiczne imitujące pojedyncze deski wykonane z różnych gatunków drewna, w jasnych i ciemnych kolorach, o charakterystycznej linii słojów, które nadają się zarówno do montażu podłogowego, jak i ściennego.