Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
producent mozaiki dunin
dunin
Zainspiruj się nietuzinkową odsłoną piękna, sięgając po mozaiki, płytki dekoracyjne, listwy przypodłogowe i inne materiały wykończeniowe polskiej marki Dunin. Tworzona przez młodych projektantów firma stawia na klasykę łączącą się z nowoczesnym stylem, najwyższą precyzją wykonania, bezpretensjonalnością i wyrafinowaniem, co pozwala kształtować trendy we współczesnych wnętrzach.
Widok:
Sortuj:

Płytki ceramiczne Dunin w stylu hiszpańskim

Podstawą oferty polskiej marki są płytki geometryczne o różnorodnych kształtach, formatach i kolorach, dedykowane zdobieniu ścian i podłóg w pomieszczeniach mieszkalnych lub użytkowych o dowolnym przeznaczeniu. W zdecydowanej większości przypadków są to płytki o małych formatach, co w zasadniczy sposób odróżnia je od niezwykle dziś popularnych płyt wielkoformatowych stylizowanych na kamień naturalny, beton lub drewno. Mozaiki ceramiczne z oferty firmy Dunin sprawdzą się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i nowoczesnych aranżacjach, w których docenia się wartość wyrazistych kolorów lub wręcz przeciwnie, bazuje na wykorzystaniu efektu kolorystycznej jednorodności.

Płytki szklane Dunin

Wychodząc naprzeciw szczególnym potrzebom wielu współczesnych klientów, marka Dunin wprowadziła do swojej oferty również płytki szklane, ścienne, z zaskakującym efektem 3D. To idealny materiał do układania na dużych powierzchniach, pomocny w podkreśleniu wyrafinowania i niezwykłej oryginalności wielu ekstrawaganckich, nowoczesnych aranżacji. Wykonane z charakteryzującego się dużą odpornością na stłuczenia szkła, błyszczące płytki Dunin to doskonały wybór do wykonania kołnierzy wokół szafek kuchennych, a także do wyłożenia całych ścian, dla wykorzystania pełni potencjału przestrzennego efektu 3D.

Odkryj oryginalne płytki ceramiczne i szklane, wyrafinowane mozaiki, listwy przypodłogowe oraz inne materiały wykończeniowe polskiej marki Dunin i wykorzystaj je we własnych aranżacjach. To sprawdzona oferta dla każdego, kto poszukuje płytek o nietuzinkowym charakterze, wyróżniających się dużą precyzją wykonania, unikalnym wzornictwem oraz ciekawą kolorystyką. Zapraszamy na carrea.pl i zachęcamy do zakupów!