0
Brak produktów w koszyku.
Baza wiedzy

Seria Tele di Marmo już tu jest!

07.04.2022 Kategoria: Newsy

Włoski producent płytek gresowych Emil Ceramica znany jest z wyrobów najwyższej jakości oraz nowoczesnej technologii, która zapewnia innowacyjne rozwiązania. Jedne z jego najbardziej znanych kolekcji to seria płytek Tele di Marmo. Oferują one nowoczesne spojrzenie na takie ponadczasowe materiały jak marmur i kamień. Zapraszamy do zapoznania się z tymi kolekcjami, które właśnie poszerzyły asortyment naszego sklepu!

Tele di Marmo to pierwsza i podstawowa kolekcja z prezentowanej serii. Oferuje ona klasyczne płytki imitujące marmur oraz takie, które oparte są na wyrazistym kontraście bieli i czerni. Do tego mamy tu do wyboru naturalną imitację kamienia, utrzymaną w uniwersalnej, jasnobrązowej kolorystyce oraz bardziej ciemnej i intensywnej. Gdyby tego było mało, do tych modeli możecie dobrać dekoracyjne kafle, które zwracają uwagę swoją nietuzinkową powierzchnią.

Grafika przedstawiająca powierzchnie płytek wchodzących w skład kolekcji Tele di Marmo

Kolekcją, która najbardziej się wyróżnia na tle pozostałych, zdecydowanie jest Tele di Marmo Onyx. Dzieje się tak za sprawą niezwykle pięknych i eleganckich płytek, które oferuje. Imitują one szlachetny kamień onyks i charakteryzują się różnorodnością barw. Mamy tu jasne i pastelowe kolory bieli i różu, bardziej intensywny zielony i niebieski oraz głęboką czerń. Takie płytki same w sobie wyglądają jak drogocenny klejnot i wspaniale ozdobią każde wnętrze.

Grafika przedstawiająca powierzchnie płytek wchodzących w skład kolekcji Tele di Marmo Onyx

Bardzo obszerną kolekcją jest natomiast Tele di Marmo Reloaded. Oferuje ona płytki w jasnej i uniwersalnej kolorystyce, która wszędzie się wpasuje i będzie łatwa do zaaranżowania. Szczególnie jeden model zwraca na siebie uwagę, ponieważ występuje w brązowych barwach i na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo surowy. W tej kolekcji również dostępne są dekoracyjne kafle, które wyróżniają się niecodzienną powierzchnią i dzięki temu urozmaicą całą aranżację.

Grafika przedstawiająca powierzchnie płytek wchodzących w skład kolekcji Tele di Marmo Reloaded

Ciekawym wyborem jest kolekcja Tele di Marmo Revolution, która zwraca uwagę przede wszystkim swoją kolorystyką. Oprócz klasycznej bieli mamy tu intensywną zieleń i czerń, a także oryginalną barwę, którą można opisać jako mieszankę kolorów niebieskiego i szarego. Do tego patrząc na powierzchnię płytek ma się wrażenie, jakby była wykonana ze szkła. Dodatkowo w kolekcji znajdują się dekoracyjne modele, których wzór przedstawia duże liście i wygląda, jakby został stworzony za pomocą pikseli.

Grafika przedstawiająca powierzchnie płytek wchodzących w skład kolekcji Tele di Marmo Revolution

Ostatnią propozycją jest kolekcja Tele di Marmo Selection. Oferuje ona bardzo klasyczną imitację marmuru w kolorach bieli, szarości i czerni. Takie płytki wprowadzą ze sobą klasę i styl do każdego wnętrza. Modelem, który wyróżnia się tu swoją innowacyjnością, jest dekoracyjna płytka Tarsia, której powierzchnię zdobią duże kwiaty róży. Kolorystyka jest tak dobrana, aby pasowała do pozostałych kafli z kolekcji. Jest to prosty sposób na stworzenie monumentalnej aranżacji.

Grafika przedstawiająca powierzchnie płytek wchodzących w skład kolekcji Tele di Marmo Selection

Jak widzicie, seria Tele di Marmo oferuje różnorodne płytki, które zachwycają wierną, ale także nowoczesną imitacją marmuru lub kamienia. Dostępne są w wielu różnych rozmiarach oraz dwóch wykończeniach - naturalnym i lappato. Dodatkowo wykończenie naturalne ma stopień antypoślizgowości R9. Są to kafle o prawdziwie włoskim stylu, a ich wybór to gwarancja zadowolenia.