0
Brak produktów w koszyku.
Baza wiedzy

Płytki z klasą, czyli nowości od producenta Aparici

14.09.2023 Kategoria: Newsy

Hiszpański producent płytek Aparici poszerzył swoją ofertę o nowe, niezwykle oryginalne i ciekawe kolekcje, których po prostu nie możecie przegapić! Prezentujemy Wam najciekawsze serie, które znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Dajcie się oczarować płytkom, które zachwycają projektantów na całym świecie!

Crea to oryginalna i bardzo kolorowa kolekcja płytek patchworkowych, która zawiera starannie dobrane motywy geometryczne. Kolekcja ta tworzy niesamowite przestrzenie i jest idealna do łączenia z meblami we wszystkich kolorach, aby stworzyć eklektyczne przestrzenie.

Płytki Crea charakteryzują się rustykalnym wyglądem vintage oraz dają wrażenie ręcznie malowanej powierzchni. Występuje tu pojedynczy format 30 x 30 cm dla czterech ozdobnych ornamentów, występujących w różnych kształtach, układach i kombinacjach kolorystycznych. Do tego dostępna jest biała płytka bazowa, która doskonale będzie się uzupełniać z modelami dekoracyjnymi.

Łazienka wyłożona płytkami patchworkowymi z kolekcji Crea z białą wanną wolnostojącą, dywanem, lampą wiszącą

Kolekcja Trendy reinterpretuje ręcznie wykonane płytki lastryko w nowoczesny sposób. Lastryko to materiał dekoracyjny wykonany ręcznie z kolorowego cementu i marmuru, pochodzących z recyklingu. Ale jest to także materiał, który łatwo się zarysowuje i traci swój piękny wygląd pod wpływem eksploatacji i dużego natężenia ruchu.

Na szczęście kolekcja Trendy łączy w sobie estetykę ręcznie robionych elementów z zaletami płytek porcelanowych, które charakteryzują się dobrymi parametrami technicznymi, a więc gwarantują odporność i wytrzymałość na lata.

Różnorodne kolory w pastelowych odcieniach idealnie wpisują się w najnowsze trendy aranżacji wnętrz. Matowe wykończenie z subtelnymi kontrastami w połysku nadaje tym produktom dużą wszechstronność, pasując do każdej palety kolorów i będąc doskonałym wyborem do dekoracji każdego rodzaju pomieszczeń.

Łazienka wyłożona kolorowymi płytkami lastryko z kolekcji Trendy z białą wanną, dywanem i okrągłym stoliczkiem

Kolekcja Evoke posiada swój własny, niepowtarzalny charakter, ponieważ jest reprezentacją zderzenia epok w aranżacji wnętrz. Dzięki wzornictwu, które podkreśla estetykę surowych materiałów i niedokończonych powierzchni, mamy wrażenie, jakbyśmy mieli do czynienia z warstwami historii na płytkach porcelanowych. Takie płytki z pewnością stworzą wyjątkowe przestrzenie!

Duża łazienka wyłożona dekoracyjnymi płytkami z kolekcji Evoke z owalną wanną, blatem z dwiema umywalkami nablatowymi, dużym okrągłym lustrem i fotelem

Płytki z kolekcji Danube to nowoczesne podejście do klasyki. Tło tych płytek oferuje nam wyciszony, kremowy ton. Dzięki temu kolekcja ta przynosi wyjątkowe ciepło do aranżacji wnętrz. Kolekcja Danube to płytki w stylu enkaustycznym w odcieniach beżu ze specjalnie zaprojektowanymi motywami geometrycznymi w pięciu różnych odsłonach. Dzięki temu będą ocieplać wnętrze, wnosić do niego przyjemną atmosferę, a zarazem współczesny charakter i oryginalne wzornictwo.

Kuchnia wyłożona beżowymi płytkami z kolekcji Danube z brązową kanapą, drewnianymi meblami i szafami, białym blatem i białymi drzwiami balkonowymi

Kolekcja Kintsugi powstała z reinterpretacji japońskiej techniki, która ujawnia historię obiektów, podkreślając ich uszkodzenia i spoiny wykonane za pomocą lakieru zmieszanego ze złotem. Nadaje to płytkom wspaniały charakter i wysoki potencjał dekoracyjny.

To kolekcja o zdecydowanej osobowości i bardzo wysokich aspiracjach dekoracyjnych, zdolna do tworzenia niepowtarzalnych i nieporównywalnych pomieszczeń. Kolekcja płytek obejmuje trzy kolory: biały, zielony i niebieski w ekskluzywnym formacie ściennym i podłogowym 30 x 30 cm.

Ta specjalna technika produkcji zapewnia do 24 różnych i losowych dekoracji w ramach tego samego modelu, aby osiągnąć jeszcze większy realizm, który nada każdemu pomieszczeniu ekskluzywną tożsamość.

Pomieszczenie ze ścianą wyłożoną dekoracyjnymi płytkami z kolekcji Kintsugi z krzesłem z kocem i piłką

Która z nowych kolekcji najbardziej Was zachwyciła? Trudno jest wybrać jedną! Zapoznajcie się dokładniej z tymi kolekcjami na stronie naszego sklepu internetowego carrea.pl!