0
Brak produktów w koszyku.
Baza wiedzy

Nowe formaty naszych bestsellerowych płytek!

06.04.2023 Kategoria: Newsy

Prezentujemy Wam nowe płytki z kolekcji, które dobrze znacie i kochacie.

Kolekcja Eternal od producenta Baldocer poszerzyła się o rozmiary 60 x 120 cm, 80 x 80 cm, 80 x 160 cm oraz 30 x 90 cm. Subtelna imitacja kamienia doskonale współgra z wielkimi formatami. Duże i popularne wymiary oznaczają mniejszą ilość spojeń, a co za tym idzie – jednolity i spójny efekt na powierzchni podłogowej lub ściennej. Płytki występują w dwóch wykończeniach – naturalnym i w połysku. W zależności od tego, czego szukacie w aranżacji – czy elegancji, czy naturalności – tutaj dobierzecie odpowiedni dla siebie kafel. Dodatkowo rozmiar 30 x 90 cm, który przeznaczony jest jedynie na ściany, został wzbogacony o dekoracyjne modele z reliefową powierzchnią. Zestawienie ze sobą dekoracyjnych i bazowych płytek da niesamowity efekt!

Salon wyłożony ciemnymi płytkami imitującymi kamień Eternal Dark z dwoma fotelami, okrągłym stolikiem, lampą stojącą, regałem i komodą

Popularna kolekcja kolorowych płytek lastryko Pigment od producenta Roca również ma nowe rozmiary. Tutaj dostępne są modele w dwóch formatach 90 x 90 cm oraz 60 x 120 cm. Każda płytka posiada dwa wykończenia – naturalne i lappato. Jest to doskonały wybór do nowoczesnych wnętrz, którym brakuje oryginalnych, przykuwających wzrok dodatków. Do tego płytki lastryko z drobnymi, kolorowymi okruchami cieszą się niesłabnącą popularnością, ciekawie się prezentują, a wykończenie lappato sprawia, że są jeszcze bardziej wyjątkowe.

Łazienka ze ścianami wyłożonymi płytkami lastryko Pigment Multicolor ze stojącą miską WC, bidetem, białą szafką wiszącą z umywalką i lustrem

Ostatnia kolekcja, również od producenta Roca, to kolekcja Limestone. Tutaj nowością jest rozmiar 90 x 90 cm w kolorach białym, szarym i beżowym. Płytki charakteryzują się matowym wykończeniem, które świetnie współgra z minimalistyczną powierzchnią imitującą kamień. Format 90 x 90 cm sprawdzi się zarówno w mniejszych pomieszczeniach, jak i tych o większym metrażu, dając harmonijny i estetyczny efekt.

Podłoga wyłożona beżowymi płytkami imitującymi kamień Limestone Arena z czarną tacą z ozdobami