0
Brak produktów w koszyku.
Newsy

Nowe kolekcje płytek od 41zero42

20.04.2023 Kategoria: Newsy

Zapraszamy Was do zapoznania się z nowościami od włoskiego producenta 41zero42! Wyraziste kolory, geometryczne kształty, dekoracyjne wzory i nieoczywiste połączenia – takie cechy charakteryzują płytki od tego producenta i sprawiają, że wobec takich kolekcji nikt nie przejdzie obojętnie.

Kolekcja Kappa składa się z cegiełek ściennych w typowym rozmiarze dla małego prostokąta 5 x 20 cm. Cegiełki występują w połysku, a ich znakiem rozpoznawczym jest żywa, nasycona kolorystyka. Jeden model wyróżnia się na tle pozostałych, a jest to Kappa Raw Matt, ponieważ jest matowy oraz ma wypukłą powierzchnię, która po położeniu na ścianie da trójwymiarowy efekt i będzie się niezwykle ciekawie prezentować w połączeniu z gładkimi modelami. Oprócz tego, w kolekcji występują pasujące listwy dekoracyjne, które można dowolnie zestawiać z płytkami, tworząc w ten sposób oryginalną i kolorową kompozycję.

Kolaż zdjęć ze zdjęciami aranżacji z kolekcji Kappa od 41zero42

Kolejną kolekcją, która stawia na kolor, jest kolekcja Pixel41. Jest to obszerna seria, która składa się z małych płytek w formacie kwadratu w rozmiarze 11 x 11 cm. Można powiedzieć, że jest to kolorowy zawrót głowy, ponieważ występują w niej przeróżne odcienie wszystkich kolorów. Można je ze sobą dowolnie łączyć, tworząc w ten sposób barwną mozaikę. Takie płytki dają przeróżne możliwości aranżacyjne. Z ich pomocą można wykreować monochromatyczne wnętrze, w którym dominować będzie jedna barwa, lub zdecydować się na nietuzinkowe połączenia różnych odcieni.

Kolaż zdjęć ze zdjęciami aranżacji kolekcji Pixel41 od 41zero42

Bardzo ciekawą kolekcją jest kolekcja One. Składa się ona z wielkoformatowych płyt w rozmiarze 120 x 120 cm, których powierzchnia wyróżnia się geometrycznym wzorem patchworkowym, podkreślonym dodatkowo przez zastosowanie różnych barw. Dzięki dużemu rozmiarowi wzór jest dobrze widoczny i może grać główne skrzypce w aranżacji. Oprócz tych dekoracyjnych płytek, w kolekcji występuje także płytka bazowa, której można użyć, aby końcowy efekt był bardziej stonowany.

Kolaż zdjęć ze zdjęciami aranżacji kolekcji One od 41zero42

Kolekcje Paper41 Pro i Paper41 Lux nie są nowe, ale poszerzyły się o nowe modele. Są to naprawdę wyjątkowe serie, ponieważ oferują bardzo dekoracyjne płytki z roślinnymi motywami, które mogą przypominać nam tapetę. Takie płytki od razu przyciągają uwagę i z łatwością sprawiają, że każde wnętrze przemienia się w oazę przyrody. To naprawdę jedne z najpiękniejszych płytek, jakie macie szansę zobaczyć!

Kolaż zdjęć ze zdjęciami aranżacji kolekcji Paper41 od 41zero42

Kolekcje Superclassica SCB i SCW to przykład serii, które łączą w sobie różne rodzaje płytek. Ich bazą są minimalistyczne i oszczędne w swoim wyglądzie płytki imitujące kamień, występujące w różnych rozmiarach. Ale oprócz tego, możemy znaleźć tu modele lastryko oraz typowe, dekoracyjne kafle z wypukłymi wzorami. Połączenie różnych płytek w obrębie jednej kolekcji to duże ułatwienie dla kupujących, ponieważ od razu widać, że te modele można ze sobą zestawiać, będąc pewnym, że będą do siebie pasować i stworzą spójną aranżację.

Kolaż zdjęć ze zdjęciami aranżacji kolekcji Superclassica od 41zero42

Ostatnią z nowości jest kolekcja Cosmo. Tutaj także występują różne rodzaje płytek. Mamy tu płytki z drobnym wzorem lastryko, długie i cienkie listwy, które można układać w jodełkę, cegiełki ścienne, a także mozaiki. Wszystkie płytki występują w pięciu gamach kolorystycznych, charakteryzujących się stonowanymi i przygaszonymi barwami. Takie modele świetnie nadają się do tworzenia nowoczesnych, industrialnych wnętrz.

Kolaż zdjęć ze zdjęciami aranżacji kolekcji Cosmo od 41zero42

Nowe kolekcje od włoskiego producenta 41zero42 są zdecydowanie warte Waszego zainteresowania! Dzięki nim stworzycie wyjątkową aranżację, która będzie zachwycać swoim stylem.