0
Brak produktów w koszyku.
Artykuły

Kuchnia perfekcyjnej Pani Domu

28.08.2019 Kategoria: Artykuły

Kuchnia perfekcyjnej Pani Domu to miejsce łączące najnowsze trendy aranżacji wnętrz, z najbardziej pożądaną funkcją, jaką jest funkcjonalność. Perfekcja przejawia się tu w każdym, najmniejszym nawet detalu. Jak sprawić, żeby jedno z najczęściej użytkowanych miejsc stało się powierzchnią idealną?

Kuchnia marzeń

Prowadzenie domu wymaga często sporego zaangażowania, jednak Perfekcyjna Pani Domu, jak nikt potrafi sobie poradzić z codziennie wykonywanymi czynnościami. Kuchnia Perfekcyjnej Pani Domu to miejsce urządzone wedle najwyższych standardów – zarówno estetycznych, jak i tych związanych z jakością mebli. Dlatego nie ma w niej miejsca na trzaskające szafki, które ustępują miejsca bezgłośnym systemom, zwanym „cichym domykiem”.

Dbająca o porządek Pani Domu dołoży wszelkich starań, aby zdecydowana większość kuchennych przedmiotów została schowana, dzięki czemu uniknie wrażenia chaosu i nieporządku. Perfekcyjna Pani zadba o odpowiednią organizację nie tylko w samej kuchni, ale i wewnątrz szafek. Dobrą praktyką jest stosowanie organizerów, np. na sztućce, czy przyprawy, dzięki czemu rzeczy są łatwo dostępne i uporządkowane. W kuchni marzeń znajdzie się także miejsce na ociekacz na naczynia ukryty wewnątrz szafki nad zlewem, czy otwierany bezdotykowo kosz, który zapewnia maksymalną higienę podczas użytkowania.

Szuflada z organizerem na sztućce

Perfekcyjny styl

Idealna kuchnia to taka, w której Perfekcyjna Pani Domu bez skrępowania przyjmuje swoich gości. Stanowi symbiozę najnowszych trendów wnętrzarskich ze stylowymi dodatkami, które budują charakter pomieszczenia. Poczucie dobrego smaku odnaleźć można w gładkich, matowych frontach, które w połączeniu z dużymi płytkami podłogowymi przypominającymi beton, nadają przestrzeni eleganckiego sznytu. Idaealną harmonię pozwolą stworzyć Ci płytki podłogowe do kuchni. Równie perfekcyjnie prezentują się drewnopodobne płytki ścienne, utrzymane w kolorystyce blatu, czy posadzki. Spektakularną kuchnię pomogą uzupełnić płytki przypominające królewski marmur, ale mistrzowską aranżację można uzyskać także, posiłkując się niezwykłymi płytkami patchworkowymi z salonu. Niebanalny styl w kuchni uzyskać można przy pomocy płytek ściennych do kuchni w połysku, które zachwycają, dodatkowo powiększając optycznie otoczenie.

Duża kuchnia z płytkami wielkoformatowymi i szafkami z cichym domykiem

Doskonałym uzupełnieniem przestrzeni pomiędzy kuchennymi szafkami są również płytki dekoracyjne do kuchni. Pomogą nadać kuchni nowoczesnego kształtu, sprawiając, że nabierze indywidualnego stylu. Perfekcji doszukiwać się można w wielobarwnych mozaikach lub geometrycznych rozwiązaniach 3 D, które potrafią zmienić perspektywę wnętrza. To płytki kuchenne pozwolą na uzyskanie harmonii.

Kuchnia z eleganckimi płytkami dekoracyjnymi Aparici Gatsby i granatowymi meblami

Kuchnia Perfekcyjnej Pani Domu to coś więcej niż zwykłe pomieszczenie. To nie tylko świadectwo poczucia stylu właścicielki, ale także majstersztyk designu i funkcjonalności.