Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
Logo Tau Ceramica
Tau Ceramica
Odkryj niezwykłe piękno kunsztownej ceramiki z Hiszpanii i wraz z marką Tau Ceramica zaprojektuj atrakcyjne wnętrza w swoim domu. Firma specjalizuje się w produkcji oryginalnych płytek podłogowych i ściennych o wyglądzie imitującym naturalne kamienie, beton, metal, drewno, a nawet materiały włókiennicze. Skorzystaj z naszej oferty i przyjrzyj się z bliska wybranym seriom niepowtarzalnych płytek hiszpańskiej marki. Zapraszamy!
Widok:
Sortuj:

Płytki Tau Ceramica imitujące metal, kamień i drewno

Jedną ze specjalności marki Tau Ceramica są niezwykle charakterystyczne płytki metalizowane dedykowane wnętrzom w stylu industrialnym, surowym loftom i wielu nowoczesnym apartamentom oraz płytki imitujące kamień naturalny, zwłaszcza takie gatunki kamienia jak granit i marmur. W ofercie przygotowanej przez carrea.pl znajdziesz również produkowane przez hiszpańską firmę płytki imitujące naturalne drewno, które trafnie wpisują się w potrzeby wielu współczesnych aranżacji, zwłaszcza w stylu skandynawskim, płytki stylizowane na beton architektoniczny, a nawet na glinę.

Płytki podłogowe i ścienne marki Tau Ceramica

W ofercie marki Tau Ceramica znajdziesz bogaty wybór płytek w różnych stylach wykonania, pasujących do wielu klasycznych i nowoczesnych aranżacji, przeznaczonych do dekorowania ścian i podłóg w łazienkach, kuchniach, przedpokojach i wielu innych pomieszczeniach. Dzięki dużej różnorodności dostępnych formatów z łatwością dobierzesz ceramikę idealnie dopasowaną do przyjętej koncepcji aranżacyjnej, charakteru, stylu oraz powierzchni urządzanego wnętrza. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić płytki wielkoformatowe lub klasyczne, w kształcie prostokąta i kwadratu, w dowolnym kolorze i stylu wykonania.

Postaw na nowoczesną aranżację wnętrza, sięgając po wyjątkowe płytki imitujące metal, wyglądem przypominające miedziane, stalowe lub zardzewiałe kawałki blachy. Jeśli szukasz czegoś bardziej uniwersalnego, w ofercie marki Tau Ceramica znajdziesz również płytki stylizowane na kamień naturalny, drewno czy beton. Wybierz coś odpowiedniego dla siebie i swojego domu.