Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
{{ entity.name }}
Supergres
Płytki ceramiczne włoskiej marki Supergres należą do najchętniej stosowanych produktów na świecie. Wystarczy wspomnieć, że firma działa już blisko sześć dekad, a swoje wyroby eksportuje do pięćdziesięciu krajów.
Widok:
Sortuj:

Gresy Supergres są chętnie wybierane także przez Polaków. Zdobią podłogi prywatnych domów, ale także siedzib firmowych i instytucjonalnych. Znakiem rozpoznawczym marki są  płytki ceramiczne w łagodnych, stonowanych odcieniach. Począwszy od szarości, przez delikatne brązy, aż po ciemne granaty. Na uwagę zasługują tu stylowe kafle, idealne do łazienki i kuchni, a także płytki w większych rozmiarach, bardzo dobrze zastępujące tradycyjne drewniane podłogi w salonie czy sypialni. Włoskie i hiszpańskie płytki ceramiczne należą obecnie do najpopularniejszych produktów tego rodzaju w Europie. Marka Supergres dba natomiast, aby w jej kolekcjach nie zabrakło stylowych rozwiązań, które można ze sobą śmiało łączyć. Na czasie jest chociażby zestawianie mniejszych płytek naściennych z większym gresem podłogowym.

Płytki imitujące drewno od Supergres

Drewnopodobne płytki podłogowe to jeden ze sztandarowych produktów marki Supergres. Ze względu na sposób wykonania, kolorystykę i oferowaną trwałość, drewnopodobne płytki włoskiej firmy są doskonałą alternatywę dla tradycyjnych podłóg drewnianych, parkietu i lekkich paneli, zwłaszcza w systemach ogrzewania podłogowego. Płytki produkowane z porcelanowego gresu są trwałe, ale mają małą grubość, co ma korzystny wpływ na przepływ ciepła i pozwala wykorzystać pełnię potencjału nowoczesnych systemów grzewczych. Płytki Supergres imitują różne gatunki drewna, a dzięki dużej uniwersalności, z powodzeniem mogą być stosowane w wielu kategoriach pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Co więcej, tego typu płytki mogą być używane zarówno w charakterze tradycyjnych płytek podłogowych, jak i dekoracyjnych płytek ściennych. Wszystko w zgodzie z potrzebami aranżacyjnymi dekorowanego wnętrza.

Imitacje betonu i kamienia producenta Supergres

Oferta marki Supergres obejmuje wiele typów płytek gresowych, gładkich i strukturalnych, przeznaczonych do zabezpieczania i dekoracyjni podłóg w pomieszczeniach mieszkalnych lub użytkowych. W ostatnich latach zyskującą na popularności kategorią produktów włoskiej firmy są płytki wielkoformatowe, które wyglądem naśladują różne rodzaje kamienia i beton architektoniczny. To uniwersalne płytki produkowane z gresu porcelanowego, nadające się do dekoracji podłóg i ścian we wnętrzach urządzonych nowocześnie, minimalistycznie i luksusowo. W ofercie Supergres znaleźć można m.in. jednokolorowe płytki podłogowe imitujące strukturalną powierzchnię porowatych kamieni, płytki gładkie o błyszczącej powierzchni, o wyglądzie marmuru oraz płytki o fakturze i wyglądzie architektonicznego betonu. Uwzględniając wysoką jakość wykonania, płytki imitujące kamień Supergres można stosować zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz, wykorzystując je do dekoracji tarasów i balkonów. To płytki wielkoformatowe, dostępne w dużej różnorodności kolorów, twarde, a dzięki temu trwałe, przy tym nienasiąkliwe i bardzo ozdobne.