Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
logo keros ceramica hiszpański producent płytek
Keros Ceramica
Keros Cerámica jest firmą międzynarodową, która zajmuje się komercjalizacją oraz produkcją płytek ceramicznych oraz podłóg. Firma ta ma w tymże sektorze czterdziestoletnie doświadczenie.
Widok:
Sortuj:

Keros Cerámica stawia sobie jeden główny cel. Celem tym jest oferowanie wysokiej jakości produktów oraz wysokiej jakości usług swoim klientom. Aby cel ten był możliwy nieustannie inwestuje w technologie zaawansowane, które jednocześnie dbają o środowisko naturalne.

Nowoczesne płytki Keros

Keros Cerámica dysponuje dwoma fabrykami. Jednak z nich znajduje się w Nules. Jest to w zasadzie centrum hiszpańskiej ceramicznej tradycji. Druga fabryka znajduje się w Bułgarii w Ruse. Dzięki tymże fabrykom mają możliwość bezpośredniego otworzenia się na Europę Środkową jak i także na Europę Wschodnią. Dodatkowo cały czas firma ta nabywa wiedzę głęboką na temat szeroko rozumianych rynków. Pozwala to na szybkie opracowanie produktów ceramicznych, które będą najnowocześniejsze. Z obu swoich fabryk Keros Cerámica dociera do całego świata. Mowa tutaj o stu krajach. Dodatkowo Keros Cerámica posiada oddział handlowy, który mieści się w Grecji, a dokładniej w Salonikach.

Keros Cerámica nie zatrzymuje się w miejscu. Wraz z zespołem patrzą na przyszłość i angażują się w liczne projekty. Przewidują oczywiście kreatywne projekty jak i także trendy. Tylko takowe działanie pozwala na otrzymanie Keros Cerámica maksymalnej satysfakcji swoich klientów.