Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
emigres logo
Emigres
Istniejąca od 1993 roku rodzinna firma Emigres to znany hiszpański producent wyrobów ceramicznych tworzonych z myślą o zaspokojeniu szczególnych potrzeb współczesnych odbiorców. Misją firmy jest projektowanie i produkcja dekoracyjnych płytek podłogowych oraz ściennych, które zaspokoją oczekiwania klientów, trafnie wpisując się w ich szybko zmieniające się gusta. Oferta firmy stale ewoluuje, dostosowując się do nowych trendów.
Widok:
Sortuj:

Płytki wielkoformatowe Emigres

Jedną ze specjalności hiszpańskiej marki są duże płytki kwadratowe i prostokątne, najczęściej gładkie, imitujące kamień naturalny, beton lub drewno. W ofercie sklepu carrea.pl znajdziesz również wielkoformatowe płytki Emigres multikolorowe, dekorowane różnorodnymi wzorami, które sprawdzą się w charakterze nietuzinkowych ozdób ściennych w wielu współczesnych wnętrzach. Hiszpańska firma Emigres dba o jakość i różnorodność swoich produktów, w związku z czym zamawiający ma zawsze pewność otrzymania ceramiki charakteryzującej się dużą trwałością, idealnie dopasowanej do wybranego przez siebie stylu aranżacji dekorowanego wnętrza lub przestrzeni otwartej, takiej jak taras.

Płytki trójwymiarowe z dekoracyjnymi reliefami i o nieregularnej fakturze

Na bogatą ofertę Emigres Ceramica składają się również niezwykle dekoracyjne płytki ścienne trójwymiarowe, wyróżniające się oryginalną fakturą, przeznaczone do ozdabiania ścian w reprezentacyjnych wnętrzach, a także w łazienkach i kuchniach. Dzięki dużej różnorodności oferty firmy Emigres każda osoba urządzająca mieszkanie, dom lub luksusowy apartament, zyskuje możliwość wyposażenia go w niepowtarzalne płytki o preferowanej przez siebie kolorystyce, w pożądanym formacie i stylu wykonania.

Skorzystaj z bogatej oferty naszego sklepu internetowego i sięgnij po oryginalne płytki ceramiczne Emigres, pasujące do wybranego stylu aranżacji dowolnego typu wnętrza. Ceramika Emigres to nietuzinkowe wzornictwo, piękna kolorystyka, trwałość i elegancja, na jaką zasługuje każdy współczesny odbiorca. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wykazem prezentowanego asortymentu hiszpańskiej marki.