Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
Argenta logo
Argenta
Argenta Ceramica tworzy płytki ceramiczne wysokiej klasy, dzięki użyciu najnowszych technologii. Najnowsze wzory płytek wprowadzane do sprzedaży są tworzone przez wykwalifikowany zespół który jest podstawą sukcesu.
Widok:
Sortuj:

W 14 letniej historii firmy,  Argenta jest jednym z liderów na hiszpańskim rynku płytek ceramicznych z produkcją przekraczającą 20.000.000 m2 na rok. W ofercie fabryki znajdziemy mnówstwo klasycznych wzorów, ale także te nowoczesne, awangardowe. Fabryka charakteryzuje się wprowadzeniem płytek o formatach 30x90, 45x90,60x120 oraz 90x90. Wkład włozony w rozwój nowych produktów i ich ewolucja idzie wspólnie z ambitnym planem marketingowym, dedykacją, poszanowaniem klienta, serwisem i jakością proponowanych produktów.

Klasyczne płytki Argenta dla każdego

Podstawą oferty Argenta są płytki podłogowe i ścienne o klasycznych, najchętniej wybieranych przez klientów wzorach. Są to przede wszystkim płytki doskonale imitujące naturalne drewno, które z powodzeniem zastępują tradycyjny parkiet oraz płytki wyglądem przypominające różne rodzaje kamienia, z charakterystycznymi przebarwieniami o dużej nieregularności, co ma nawiązywać do naturalnych żył mineralnych widocznych po przecięciu i wyszlifowaniu bryły kamienia. W tym drugim przypadku są to zwykłe płytki wielkoformatowe, dzięki którym można stworzyć idealnie gładką i ciągłą powierzchnię o jednolitej kolorystyce. W obu kategoriach wymienionych produktów znajdziemy zarówno ścienne, jak i podłogowe płytki Argenta. Płytki podłogowe są najczęściej twardsze, wyprodukowane z odpornego na uszkodzenia i przebarwienia gresu. W ofercie Argenta znajdziesz ich mrozoodporne wersje przystosowane do montażu na zewnątrz, na tarasie, balkonie lub w ogrodzie.

Płytki ceramiczne Argenta dla miłośników oryginalnego designu

W katalogu produktów hiszpańskiej firmy Argenta Ceramica obok klasycznych wzorów znajdziemy również płytki nietuzinkowe, dedykowane nowoczesnym aranżacjom i prawdziwie luksusowym wnętrzom. To m.in. płytki imitujące marmur z jego nieregularnymi żyłami mineralnymi, ścienne płytki strukturalne wyglądem nawiązujące do specyficznej faktury drewna, płytki imitujące metal, które sprawdzą się w aranżacjach industrialnych czy płytki stylizowane na kamień łupkowy, wielokolorowe, doskonale komponujące się z barwnym wystrojem w stylu boho. Argenta dysponuje tysiącami wzorów, które sprawdzą się w różnorodnych aranżacjach. Jeśli poszukujesz trwałych i eleganckich płytek do domu lub lokalu, korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć m.in. po płytki drewnopodobne Argenta, różnorodne wersje płytek imitujących kamień, a nawet po płytki stylizowane na metal, trafnie wpisujące się w potrzeby stylu industrialnego. Odkryj pełen katalog produktów Argenta i wybierz wzór pasujący do stylu aranżacji domowego lub firmowego wnętrza.