Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
ARCANA PŁYTKI LOGO
Arcana
Poznaj niepowtarzalną kolekcję płytek podłogowych i ściennych wytwarzanych z wysokiej jakości gresu porcelanowego od marki Arcana Ceramica i wykorzystaj ich wybrane rodzaje we własnych aranżacjach. Hiszpańska firma działa na rynku od 1997 roku, dostarczając klientom z całego świata najwyższej jakości materiały wykończeniowe i dekoracyjne trafnie wpisujące się w potrzeby szybko zmieniających się trendów.
Widok:
Sortuj:

Gres porcelanowy szkliwiony

Specjalnością hiszpańskiej marki są płytki ceramiczne ścienno-podłogowe produkowane z gresu porcelanowego szkliwionego, oferowane w bogatym wyborze wzorów, kolorów, formatów i stylów wykonania. Doskonałym przykładem tego typu produktów są płytki imitujące lastryko, beton architektoniczny, kamień naturalny oraz niezwykle dekoracyjne mozaiki układające się w wyrafinowane wzory, dedykowane najbardziej reprezentacyjnym wnętrzom, idealne dla miłośników multikolorowych aranżacji. Materiały wykończeniowe hiszpańskiej firmy Arcana Ceramica to produkty charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania, dedykowane fanom oryginalnego stylu, trafnie wpisujące się w specyficzny charakter wielu nowoczesnych aranżacji.

Biała glinka i gres pasta porcelanowa

Uzupełnieniem podstawowej oferty firmy Arcana Ceramica, na którą składają się różne rodzaje płytek wytwarzanych z gresu porcelanowego, są płytki z białej glinki oraz gresu pasty porcelanowej imitującej naturalny marmur. To produkty najwyższej jakości, pasujące do wyjątkowo eleganckich, luksusowych wnętrz w stylu glamour i nowojorskim, podkreślające ich pełen przepychu, niezwykle wyrafinowany charakter. Płytki Arcana z tych serii potrafią imitować kamień, marmur, drewno i metal. Dostępne są również w wersji mono kolor, odpowiedniej dla minimalistycznych, ale niezwykle eleganckich wnętrz mieszkalnych.

Zachwyć się różnorodnością kunsztownie wykonanych płytek hiszpańskiej marki Arcana Ceramica i zastosuj ich wybrane rodzaje w prywatnych aranżacjach. Zachęcamy do inspirowania się projektami dostępnymi na stronach carrea.pl - z naszą pomocą zaprojektujesz modną łazienkę, salon lub kuchnię, urządzisz taras i ogród. Zapraszamy!