Cena promocyjna dotyczy dostępnych m2/szt. znajdujących się na stanie magazynowym.
Towar pełnowartościowy.
REX to jeden z ostatnich projektów marki MiLAGRO. Kolekcja ta składa się z sześciu lamp o minimalistycznym, industrialnym wyglądzie.
W skład kolekcji REX wchodzi kinkiet z jednym oraz dwoma punktami świetlnymi, lampa biurkowa z dwoma punktami świetlnymi oraz trzy rodzaje lamp sufitowych: wyposażona w trzy, pięć i osiem źródeł światła. Wyróżnikiem tej kolekcji jest brak klosza.
Linia REX dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej ze złotym oraz białej ze srebrnym elementem. Lampy te idealnie sprawdzą się w nowoczesnych, stylizowanych na postindustrialne wnętrzach.
Produkty firmy MiLAGRO objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancji. Po tym czasie można skorzystać z usług specjalistycznego serwisu firmowego.
| Materiał | Metal |
| Styl | Industrialny / Loft Nowoczesny Minimalistyczny |
| Kształt oprawy | Żarówka Inny |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Ilość żarówek | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Brak |
| Napięcie | 230V |
| Regulacja kąta światła | Brak |
| Regulacja wysokości | Brak |
| Wysokość | 35 - 50 cm |
| Szerokość / długość | 7 - 12 cm |
| Włącznik | Brak |
| Kolor | Czarny |
Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie albo chcesz zapytać o indywidualną wycenę? Wpisz swoje pytanie i załącz dokumenty. Chętnie pomożemy