Lampa NIX WHITE 512 to nowoczesna lampa ścienna w formie niedużej ramy o boku 20 x 20 cm. Model ten posiada jedno energooszczędne źródło światła w postaci całkowicie wymienialnego modułu LED. Jego moc wynosi 13 W, co odpowiada mocy 65 W w przypadku tradycyjnej żarówki. Punkt świetlny zapewnia ciepłą białą barwę o temperaturze 3000 K. Strumień świetlny lampy wynosi 910 lm. Oprawa lampy została wykonana w formie ramy z tworzywa sztucznego, w którą od wewnątrz wbudowano moduł LED.
Kinkiet NIX WHITE 512 to doskonałe rozwiązanie do umieszczenia w różnych pomieszczeniach domu, a także w przestrzeniach komercyjnych. Biały kolor sprawia, że lampa ta wpasuje się w przestrzenie zaaranżowane niemal w każdej kolorystyce.
| Materiał | Metal Tworzywo |
| Styl | Nowoczesny Minimalistyczny |
| Kształt oprawy | Kwadratowy |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Ilość żarówek | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | Biała ciepła - do 3300K |
| Napięcie | 230V |
| Regulacja kąta światła | Brak |
| Regulacja wysokości | Brak |
| Wysokość | 15 - 25 cm |
| Szerokość / długość | 20 - 30 cm |
| Włącznik | Brak |
| Kolor | Biały |
Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie albo chcesz zapytać o indywidualną wycenę? Wpisz swoje pytanie i załącz dokumenty. Chętnie pomożemy