STN LOGO
STN
Grupa STN Cerámica to jeden z głównych producentów hiszpańskich płytek ceramicznych ściennych i podłogowych, jak również płyt gresowych i porcelanowych. Produkty STN Cerámica są powszechnie znane i cieszą się ogromną popularnością szczególnie w Hiszpanii.
Widok:
Sortuj:

Są również obecne w 120 innych krajach, w których zdobią wnętrza prywatnych domów i mieszkań, a także budynków użyteczności publicznej. 

W ostatnich latach firma wprowadziła stopniowe inwestycje w procesach produkcyjnych, dzięki którym uzyskuje obecnie konkurencyjne produkty najwyższej jakości.
Szczególnym wydarzeniem w życiu firmy było wprowadzenie w 2010 rok cyfrowej technologii drukarskiej Styljet, która jest obecnie używana na wszystkich liniach produkcyjnych. W rezultacie STN Cerámica jest obecnie jedną z najnowocześniejszych fabryk na świecie i posiada jedną z największych mocy produkcyjnych w Hiszpanii.

W ofercie katalogowej firmy można znaleźć szeroką gamę ceramicznych płytek podłogowych i ściennych, wyprodukowanych z porcelany lub czerwonej kamieniarki, przeszklonych, o wysokiej połysku. Biorąc pod uwagę najnowsze trendy, w ofercie firmy znalazły się kolekcje: drewnopodobne o podłużnym kształcie kafli, betonopodobne o płytkach w formacie 45x45 cm oraz ciekawe kolekcje gresów imitujących kamień.