Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
logo producenta Netto Ceramika
Netto Ceramika
Producent Netto Ceramika od lat dostarcza klientom atrakcyjne wzory płytek ceramicznych w doskonałych cenach i w świetnej jakości.
Widok:
Sortuj:

Oferta

W ich ofercie znajduje się ponad 300 unikatowych i ponadczasowych wzorów płytek podłogowych i ściennych w różnych rozmiarach i wykończeniach powierzchni, które zostały docenione i nagrodzone na wielu konkursach i targach międzynarodowych. 

Płytki Netto to szeroka gama kolorów i wzorów, które są odpowiedzią na najbardziej wyszukane wymagania nie tylko klientów indywidualnych, ale także architektów, dając przy tym nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Atuty

  • Bogata oferta płytek

"Stale podążamy za najnowszymi trendami, nasza oferta to najpopularniejsze gresy, glazury, płytki do kuchni i płytki do łazienki". 

  • Klient jest najważniejszy

"Każdy kontrahent jest dla nas ważnym partnerem handlowym. Szeroka oferta i doświadczenie pozwalają nam realizować nawet najbardziej rozbudowane zamówienia". 

  • Profesjonalny zespół

"Nasi pracownicy to pełna pasji i zaangażowania wykwalifikowana kadra, dla której praca z klientem to czysta przyjemność".

Misja

Misją producenta Netto Ceramika jest zaproponowanie unikatowych wzorów płytek, oferując przy tym konkurencyjne ceny. Produkują płytki europejskiej jakości i z powodzeniem świadczą outsourcing dla polskich i zagranicznych fabryk. Tworzą wzory na potrzeby własne, jak i na wyłączność swoim klientom. Spełniają wszystkie kryteria jakościowe narzucane przez UE, co potwierdzają przeprowadzane przez nich badania w jedynym Akredytowanym Laboratorium w Polsce.

Stale wzbogacają swoją ofertę o nowe wzory i podążają za najnowszymi trendami na rynku płytek. Wiele z ich kolekcji zdobyło nie tylko uznanie klientów, ale zostało także docenionych i nagrodzonych w prestiżowych konkursach.