Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
logo durstone
Durstone
Hiszpańska firma Durstone stworzyła markę rozpoznawalną na skalę międzynarodową. Producent od samego początku założył jeden cel: stać się najlepszym dostawcą hiszpańskich płytek ceramicznych.
Widok:
Sortuj:

Kafle wychodzące spod rąk pracowników firmy Durstone wyróżniają się niezwykłą estetyką i designem opartym na stałej analizie aktualnie obowiązujących trendów. Filozofia marki zakłada nie tylko dbałość o walory wizualne. Oferowane kafle są niezwykle trwałe, a wszystko za sprawą nowoczesnych rozwiązać technologicznych używanych do ich produkcji i stałej chęci udoskonalania materiałów potrzebnych do ich wykonania.

Wysiłek jaki firma wkłada w promocje i narzędzia marketingowe również nie pozostaje bez echa. Doskonałe pomysły na reklamę, interesujące prezentacje i wystawy, dodatkowo wzmacniają pozycję firmy na rynku międzynarodowym.

Producent nie zamyka się w kręgu ujednoliconych kafli. Stara się szukać różnych rozwiązań, tak aby trafić do jak najszerszej grupy odbiorców, dlatego płytki ceramiczne Durstone dostępne są w wielu fakturach i rozmiarach. Firma często wypuszcza na rynek nowe kolekcje swoich wyrobów, stąd pewność, że każdy będzie w stanie znaleźć coś, co sprosta jego oczekiwaniom.