0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Loftowy salon z nowoczesnym kominkiem

Dodał:
Kategoria:

Utrzymany w jasnej kolorystyce wykończenia, uzupełniony imitującymi drewno płytkami podłogowymi loftowy salon z nowoczesnym kominkiem to pomysł na aranżację reprezentacyjnego wnętrza, zarówno w tradycyjnym mieszkaniu, jak i w domu jednorodzinnym. Nasza aranżacja dedykowana jest jasnym pomieszczeniom o powierzchni około 25 m2.

Otwarty pokój dzienny w stylu loftowym

Jeśli szukasz nowych inspiracji, które pomogą w stworzeniu ciekawego i funkcjonalnego wnętrza, polecamy projekt salonu w stylu loft. To propozycja dedykowana średniej wielkości wnętrzom, inspirowana oszczędnym designem współczesnych loftów, idealna do wdrożenia w kamienicy, przestronnym apartamencie z dużą liczbą okien lub jednorodzinnym domu. Loftowy salon z nowoczesnym kominkiem uzupełniliśmy designerskimi meblami – dwie duże czerwone pufy, biała kanapa, przeszklony stolik z palety, lampa stojąca drewniana. Aranżacja salonu w stylu loft z nowoczesnym kominkiem uwzględnia również obecność drewnianych belek konstrukcyjnych oraz podłogi wykonanej z płytek drewnopodobnych. Dopełnieniem projektu są drobne detale, takie jak czerwone poduszki na kanapie oraz małe obrazki na ścianie. 

Nietuzinkowe aranżacje wnętrz z serwisu carrea.pl to inspiracja dla osób urządzających współczesne mieszkania, apartamenty i domy. Dzięki nam zaprojektujesz loftowy salon z nowoczesnym kominkiem lub stworzysz własny, unikalny projekt, posiłkując się dostępnymi pomysłami i korzystając z oferowanych przez nas materiałów wykończeniowych. Zamawiaj płytki, ceramikę, oświetlenie i inne elementy wyposażenia.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów