0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Niewielka, ale nowocześnie urządzona szara łazienka z wanną wolnostojącą, szafką z długim blatem, dwiema umywalkami ceramicznymi lub wykonanymi z konglomeratu i dużym, prostokątnym lustrem to propozycja dla wszystkich miłośników minimalistycznych aranżacji. Projekt powstał z myślą o łazience znajdującej się w bloku lub domu o powierzchni około 6 m2.

Minimalistyczna łazienka w odcieniach szarości

Projekt bazuje na wykorzystaniu nowoczesnej armatury łazienkowej, minimalistycznych mebli drewnianych i wysokiej jakości ceramiki hiszpańskiej produkcji. Aranżacja szarej łazienki z wanną wolnostojącą przewiduje montaż drewnianej szafki umywalkowej z długim blatem, na którym powinny się znaleźć dwie umywalki nablatowe, najlepiej wykonane z lanego marmuru, prostokątne, co dobrze komponuje się z nowoczesnym wystrojem wnętrza. Ich dopełnieniem mogą być baterie stojące lub ścienne. Szara łazienka z wanną wolnostojącą została wykończona oryginalnymi hiszpańskimi płytkami ściennymi o nieregularnej fakturze, takimi jak płytki Zenith Grey Check, oraz twardymi płytkami podłogowymi wielkoformatowymi. W tym konkretnym projekcie są to beżowe płytki gresowe z kolekcji Zenith Beige Natural.

Korzystaj z pomysłów carrea.pl i twórz niezwykłe aranżacje wnętrz z zastosowaniem najlepszych materiałów wykończeniowych! Jeśli preferujesz styl minimalistyczny, szara łazienka z wanną wolnostojącą i dwiema umywalkami, wykończona hiszpańskimi płytkami ściennymi i podłogowymi może być doskonałą inspiracją do zaprojektowania modnego i funkcjonalnego wnętrza.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów