0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Przestronna łazienka z różowymi płytkami Artisan Rose Mallow, kabiną prysznicową typu Walk In, wanną wolnostojącą, muszlą WC i bidetem to projekt dedykowany łazienkom zlokalizowanym na poddaszu lub piętrze domu z dachem spadzistym i oknem połaciowym. Projekt można zrealizować w otwartym wnętrzu o powierzchni powyżej 10 metrów kwadratowych. 

Nowoczesna łazienka z toaletą - na poddasze domu

Aranżacja carrea.pl to pomysł na urządzenie przestronnej łazienki w pomieszczeniu ze skosami na poddaszu lub piętrze domu, ewentualnie na ostatniej kondygnacji kamienicy z dachem spadzistym. Projekt zakłada przygotowanie nowoczesnej kabiny prysznicowej typu otwartego z zabezpieczeniem wnęki prysznicowej przy pomocy dekoracyjnych płytek ceramicznych w kolorze różowym, na przykład hiszpańskich płytek ściennych małoformatowych w stylu klasycznej cegiełki z serii Artisan Rose Mallow. Łazienka z różowymi płytkami Artisan Rose Mallow została wyposażona również w wannę wolnostojącą i baterię podłogową, podwieszany bidet oraz miskę WC. Do zabezpieczenia podłóg i części ścian wykorzystano płytki wielkoformatowe w kolorze szarym oraz elementy drewniane.

Przestronna i funkcjonalna łazienka z różowymi płytkami Artisan Rose Mallow to idealny wybór na poddasze domu. Elementy projektu z powodzeniem można wdrożyć również w pomieszczeniach na ostatnich kondygnacjach kamienic z dachami spadzistymi, a także w większych łazienkach z oknem. To dobry wybór dla miłośników stylu eklektycznego, łączącego elementy nowoczesności, stylu vintage i loft. 

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów