0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Utrzymana w beżowo-złotej kolorystyce łazienka w stylu glamour z wanną wolnostojącą, blatem z dwiema umywalkami i olbrzymim, prostokątnym lustrem to niezwykle eleganckie wnętrze możliwe do odtworzenia w przestronnej łazience w domu jednorodzinnym, apartamencie, mieszkaniu w kamienicy lub standardowym bloku. Zainspiruj się pomysłami carrea.pl i przygotuj łazienkę w swoim stylu!

Efektowna łazienka w beżu ze złotymi akcentami

Do przygotowania projektu wykorzystaliśmy różnorodne płytki podłogowe i ścienne z kolekcji Imarble Breccia. Dzięki zastosowaniu płytek o podobnej kolorystyce, ale w różnych rozmiarach i stylach wykończenia, nasz projekt łazienki w stylu glamour z wanną wolnostojącą nabrał bardziej unikatowego i luksusowego charakteru. Jego dopełnieniem są złote płytki z kolekcji Imarble Gold Crest umieszczone przy wannie. Przygotowana aranżacja łazienki w stylu glamour z wanną wolnostojącą zakłada instalację długiego, wielofunkcyjnego blatu z dwoma wpuszczanymi umywalkami i dużego, prostokątnego lustra z gustownymi kinkietami. Nasze aranżacje wnętrz uwzględniają również obecność dodatkowych elementów dekoracyjnych. W tym przypadku są to kosmetyki i ręczniki umieszczone na dekoracyjnych podstawkach, tekstylny dywanik łazienkowy oraz oryginalny stołek.

Stwórz eleganckie, prawdziwie luksusowe wnętrze łazienki, inspirując się elementami naszego projektu. Łazienka w stylu glamour z wanną wolnostojącą to projekt dedykowany przestronnym pomieszczeniom o powierzchni około 12 m2, ale z powodzeniem można dostosować go do potrzeb standardowej łazienki w małym domu jednorodzinnym oraz mieszkania w kamienicy lub bloku.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów