0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Łazienka vintage z wanną wolnostojącą

Dodał:
Kategoria:

Wyposażona w duże okno z widokiem na ogród przestronna łazienka vintage z wanną wolnostojącą to oryginalny projekt dedykowany wnętrzu o powierzchni około 20 m2. Oczywiście pewne elementy aranżacji z powodzeniem mogą być wykorzystane w mniejszych pomieszczeniach. Zainspiruj się naszym projektem i przygotuj łazienkę swoich marzeń!

Atrakcyjna łazienka z wolnostojącą wanną i umywalką nablatową

Nasz projekt został zainspirowany otwartymi wnętrzami o ciemnym wykończeniu ścian i podłóg, co doskonale kontrastuje z bielą ceramiki i wykonanych z niej elementów wyposażenia łazienkowego. Projekt łazienki vintage z wanną wolnostojącą i nablatową umywalką ustawioną na gustownym stelażu wykonanym w stylu industrialnym zakłada wykończenie ścian zielonymi oraz białymi płytkami łazienkowymi o błyszczącej powierzchni. Aranżacja łazienki vintage z wanną wolnostojącą uwzględnia również obecność drewnopodobnych płytek podłogowych z kolekcji Life Antracita. Dopełnieniem całości wystroju są jasne akcesoria łazienkowe oraz drewniany stolik z miejscem na ręczniki lub inne drobiazgi. Zgodnie z projektem wanna wolnostojąca jest ustawiona przy oknie, a jej uzupełnieniem jest wolnostojąca bateria. Aranżacje wnętrz w stylu vintage dają również możliwość zastosowania loftowego oświetlenia, co zostało wykorzystane w naszym projekcie. 

Jeśli Twoim marzeniem jest oryginalna łazienka w stylu vintage z wanną wolnostojącą i umywalką nablatową na dekoracyjnym stelażu, zapoznaj się ze szczegółami projektu carrea.pl i wykorzystaj zaprezentowane elementy wystroju do przygotowania własnej, unikatowej aranżacji.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów