0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Łazienka

Kategoria:

Ekskluzywnie wyposażona łazienka ze złoceniami to oryginalny pomysł na piękne wnętrze, które powinno zainteresować wielu miłośnikom stylu glamour, orientalnych i eklektycznych aranżacji. Łazienkę można wykonać zarówno w przestronnym pokoju kąpielowym, jak i niewielkim wnętrzu w bloku. Nasz projekt zakłada, że łazienka wyposażona jest w okno, ale aranżację zawsze można zmodyfikować, dostosowując ją do własnych potrzeb.

Luksusowa łazienka ze złotymi detalami

Projekt ekskluzywnej łazienki wyposażonej w drobne elementy złocone jest odpowiednim wyborem do domu lub kamienicy, loftu i mieszkania w bloku. Zakłada wykorzystanie płytek ściennych o morskiej barwie i zastosowanie utrzymanej w niebieskiej kolorystyce, pięknie zdobionej umywalki nablatowej ustawionej na szafce z marmurowym blatem. Aranżacja łazienki ze złoceniami zakłada również wykorzystanie dekoracyjnych płytek ściennych z motywem labiryntu, które pomogą przełamać monotonię morskiego koloru ścian. Elegancka łazienka ze złoceniami została wyposażona w złoty stelaż na kwiaty doniczkowe, których zieleń ożywia wnętrze i nadaje mu bardziej naturalny, przyjazny w odbiorze charakter. Projekt uwzględnia także zabezpieczenie okna z wykorzystaniem białej żaluzji wewnętrznej.

Niepowtarzalna łazienka ze złoceniami jest idealną propozycją dla fanów nieszablonowych rozwiązań, wyszukanych materiałów i luksusowych elementów wyposażenia. Zainspiruj się prezentowanym projektem i wdróż jego wybrane elementy w swoim domu. Korzystaj z najlepszej jakości ceramiki łazienkowej i innych rodzajów płytek renomowanych marek.

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów