0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Beżowa łazienka z oryginalnym stolikiem i lustrem

Dodał:
Kategoria:

Elegancja, dekoracyjność i wyrafinowanie to cechy, którymi na tle innych projektów wyróżnia się całkowicie niepowtarzalna, beżowa łazienka w klasycznym stylu. Nasza aranżacja przewiduje połączenie najwyższej jakości płytek podłogowych i ściennych z ozdobnymi cokołami ceramicznymi i listwami dekoracyjnymi. Dopełnieniem wystroju są dodatkowe elementami luksusowego wyposażenia - stolik, umywalka, zasłona, lustro, lampa i krzesło.

Ekskluzywna łazienka w uniwersalnym beżu

Przygotowany przez serwis carrea.pl projekt dedykowany jest małym i średniej wielkości łazienkom typowym dla tradycyjnego budownictwa wielorodzinnego. Aranżacja klasycznej łazienki w kolorze beżowym przewidziana jest dla wnętrza o powierzchni około 8 m2. Zakłada montaż stylizowanego na antyczny stolika, umieszczonej na nim umywalki nablatowej i wykonanej w podobnym stylu baterii. Projekt klasycznej łazienki przewiduje również obecność lustra w złotej, pięknie zdobionej ramie, brązowej zasłony oraz tapicerowanego krzesła na stylizowanych nogach, oświetlonego przez lampę podłogową z ozdobnym kloszem. Beżowa łazienka w klasycznym stylu to także ekskluzywne listwy dekoracyjne i cokoły ceramiczne, które uzupełnią beżowe płytki. 

Oryginalne aranżacje wnętrz z naszej oferty to gotowe pomysły na efektowny wystrój domów, apartamentów, loftów i tradycyjnych mieszkań. Jeśli preferujesz eleganckie aranżacje bazujące na dużej dekoracyjności podstawowych elementów wystroju oraz ich uniwersalnej, pastelowej kolorystyce, zdecyduj się na projekt łazienki w dystyngowanym stylu klasycznym. Polecamy!

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów