0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Jeśli lubisz naturalne dodatki, projektem wartym Twojego szczególnego zainteresowania może być beżowa łazienka z dużym prysznicem, dwoma drewnianymi blatami pełniącymi funkcję przestronnych półek, efektowną umywalką nablatową i lustrem na długość całego blatu. To aranżacja w stylu skandynawskim, stworzona z myślą o przestronnym wnętrzu łazienki w domu jednorodzinnym lub dużym mieszkaniu w kamienicy. 

Nowoczesna łazienka w stylu skandynawskim

Projekt przewiduje udział wielu elementów drewnianych, co jest motywem przewodnim niemal wszystkich aranżacji skandynawskich. Nasze inspiracje wydają się zatem oczywiste – stawiamy na funkcjonalność, przejrzystość formy i nowoczesność z akcentami naturalnymi (elementami z drewna). Beżowa łazienka z dużym prysznicem jest wykończona drewnopodobnymi płytkami podłogowymi i drewnianymi blatami, które skutecznie zastępują tradycyjne szafki. Aranżacja beżowej łazienki z dużym prysznicem przewiduje również zastosowanie olbrzymiego lustra i minimalistycznej, ale gustownej umywalki nablatowej. Wykończenie ścian, jakie zakłada nasz projekt beżowej łazienki z dużym prysznicem, charakteryzuje się fakturą oraz kolorystyką zbliżoną do naturalnego drewna. 

Zaaranżuj przestronną łazienkę o powierzchni około 12 m2 z carrea.pl w sposób przemyślany i gustowny, wybierając najlepszej jakości materiały wykończeniowe i elementy wyposażenia. Beżowa łazienka z dużym prysznicem to projekt w szczególności adresowany do miłośników stylu skandynawskiego, ale nasze rozwiązania i pomysły mogą zainteresować również miłośników wielu innych nowoczesnych aranżacji

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów