0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Biało-zielona, funkcjonalna kuchnia Retro Vibes jest propozycją stworzoną z myślą o miłośnikach stylu vintage, właścicielach domów jednorodzinnych, apartamentów w kamienicach i mieszkań w typowych blokach. Projekt carrea.pl można wykorzystać przy urządzaniu kuchni o powierzchni od kilku do kilkunastu metrów kwadratowych, w pomieszczeniach wydzielonych i klasycznych aneksach kuchennych.

Niepowtarzalna kuchnia vintage w zielonej kolorystyce

Do stworzenia eleganckiej i funkcjonalnej kuchni w stylu retro wykorzystaliśmy podłogowe płytki patchworkowe FS Peronda oraz ciemnozielone blaty meblowe stylizowane na kamienne. Aranżacja kuchni w stylu retro zakłada użycie mebli drewnianych o gładkich frontach w kolorze jasno-zielonym lub seledynowym oraz montaż wyspy z wyprofilowanym blatem, która zastąpi tradycyjny stół kuchenny. Wyspa pełni również funkcję zabudowy pod kuchnię, w związku z czym przewidzieliśmy nad nią montaż centralnego wyciągu w obudowie drewnianej. Kuchnia Retro Vibes ma białe ściany pozbawione dodatkowych dekoracji oraz wyeksponowany kaloryfer żeberkowy, który z powodzeniem można zastąpić innym elementem ozdobnym w stylu vintage.

Seledynową kuchnię z patchworkowymi płytkami podłogowymi, białymi ścianami i wyspą kuchenną polecamy wszystkim miłośnikom efektownych aranżacji w stylu vintage. Kuchnia Retro Vibes może zostać zaadaptowana na potrzeby dowolnego aneksu kuchennego, płynnie łączącego się z przestronnym salonem, ale elementy projektu sprawdzą się także w wydzielonych kuchniach o małej powierzchni. 

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów