0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Jasna kuchnia z płytkami vintage to propozycja dla użytkowników niewielkich mieszkań w blokach lub kamienicach, a także dla właścicieli domów poszukujących inspiracji przy aranżacji aneksu kuchennego, łączącego się z przestronnym salonem. Aranżacja kuchni z wykorzystaniem płytek w stylu vintage zakłada użycie białych mebli kuchennych z atrakcyjnie zdobionymi frontami i metalowymi okuciami, nowoczesnego sprzętu AGD w zabudowie i wyspy kuchennej z jasnym blatem o funkcji stołu.

Mała kuchnia w stylu vintage

Do aranżacji wnętrza niewielkiej kuchni lub aneksu kuchennego wykorzystaliśmy podłogowe płytki patchworkowe układające się w efektowny, kolorowy wzór oraz dekoracyjne płytki ścienne o strukturalnej powierzchni i matowym wykończeniu z serii Muse Lis White, które pomogą nadać całości aranżacji bardziej wyrafinowany charakter. Kuchnia z płytkami vintage została uzupełniona ceglaną ścianą, co dobrze koresponduje z wystrojem w stylu retro i jest naszym ukłonem w stronę wszystkich miłośników eleganckich aranżacji loftowych. Naturalnym dopełnieniem wystroju kuchni są stylowe meble z jasnymi frontami i drewnianymi blatami, artykuły gospodarstwa domowego w zabudowie i funkcjonalna wyspa kuchenna z kamiennym blatem. 

Zainspiruj się pomysłami serwisu carrea.pl i stwórz unikatowy projekt modnego, kuchennego wnętrza w eleganckim stylu retro. Kuchnia z płytkami vintage będzie doskonałym wyborem dla wielu, zwłaszcza niewielkich, wnętrz - zarówno dla wydzielonych kuchni, jak i płynnie łączących się z salonem aneksów kuchennych.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów