0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Kuchnia vintage z kolorowymi siedziskami

Dodał:
Kategoria:

Jeżeli szukasz odskoczni dla nowoczesnych aranżacji, być może zainteresuje Cię nietuzinkowa kuchnia w stylu vintage, z centralnie ustawionym stołem i towarzyszącymi mu kolorowymi krzesłami. To propozycja dla miłośników oryginalności i wyrafinowanego designu, którzy poszukują interesującego projektu do aranżacji przestronnej kuchni w domku jednorodzinnym lub dużym mieszkaniu w starej kamienicy.

Efektowna kuchnia vintage w przestronnym domu lub mieszkaniu

Prezentowany pomysł na aranżację wnętrza dużej kuchni polega na łączeniu tradycyjnych elementów wykończeniowych, takich jak płytki podłogowe drewnopodobne typu Life Perla z fabrycznie lub ręcznie postarzanymi meblami. Nasza aranżacja kuchni w stylu vintage zakłada również wykorzystanie centralnie ustawionego stołu o długim, prostokątnym blacie drewnianym i dedykowanych mu krzeseł w różnych kolorach. Najlepiej, gdy każde krzesło będzie nieco inne, co podkreśli nietuzinkowy charakter aranżacji. Kuchnia w stylu vintage to także zawieszone nad stołem klasyczne lampy z białymi kloszami oraz średniej wielkości obraz, który wpisuje się w kolorystykę urządzonego wnętrza. 

Jeśli nasz projekt kuchni w stylu vintage z kolorowymi siedziskami i żółtymi, postarzanymi meblami drewnianymi wpisuje się w założenia Twojej koncepcji aranżacji tego typu wnętrza, możesz oczywiści swobodnie go zmodyfikować, zachowując jego wybrane elementy. Część materiałów wykończeniowych, na których bazuje kuchnia w stylu vintage, zamówisz w serwisie carrea.pl – sprawdź i wybierz coś dla siebie!

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów