0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Industrialna kuchnia z dużym blatem

Dodał:
Kategoria:

Pozostałe zdjęcia

Miejsce, w którym gotujesz i spożywasz posiłki, nie musi być nudne – industrialna kuchnia z dużym blatem roboczym o funkcji wyspy to propozycja dla miłośników surowych, ale i jednocześnie dość oryginalnych aranżacji. Nasz projekt kuchni w stylu industrialnym zakłada rozsądne gospodarowanie przestrzenią, między innymi poprzez wykorzystanie blatu wyspy jako alternatywy dla tradycyjnego stołu.

Klimatyczna kuchnia dla fana oszczędnych aranżacji

Dla miłośników stylu loftowego, zwłaszcza dla osób urządzających duży dom, przestronny apartament lub mieszkanie w starej kamienicy, nasz pomysł na aranżację wnętrza obszernej kuchni może okazać się niezwykle inspirujący. Industrialna kuchnia z dużym blatem to projekt dedykowany pomieszczeniom o powierzchni około 30 m2. Jego sercem jest duży blat będący uzupełnieniem wyspy w kształcie litery L. Blat został uzupełniony zlewozmywakiem i kuchenką, nad którą umieściliśmy industrialny okap. Integralną częścią aranżacji są kuchenne meble z jasnymi frontami, co w ciekawy sposób kontrastuje z brązem płytek wykorzystanych do wykończenia podłóg oraz części ścian. Prezentowana aranżacja kuchni w stylu industrialnym to także dwa wysokie krzesła metalowe dostawione do blatu.

Jeśli urządzasz dom w stylu loftowym i dysponujesz kuchnią o większym metrażu, industrialna kuchnia z dużym blatem może być dobrą inspiracją do stworzenia niezwykle funkcjonalnego, a przy tym modnego wnętrza. Korzystaj z gotowych projektów carrea.pl i inspiruj się nimi podczas aranżacji swojego mieszkania, domu czy przestronnego loftu.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów