0
Brak produktów w koszyku.
Baza wiedzy

Ponadczasowy biały marmur

03.04.2017 Kategoria: Artykuły

Pełen połysku, rektyfikowany gres nie wymaga impregnowania, a także jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Rok 2017 kontynuuje trendy roku ubiegłego. We wnętrzach króluje bowiem szara kolorystyka urozmaicana żywszymi kolorami. Do łask powracają imitacje naturalnych materiałów. Płytki Forum idealnie uzupełniają się ze wstawkami z drewna i metalu. Świetnym sposobem na podkreślenie błyszczącej powłoki płytek jest skontrastowanie jej z matowym wyposażeniem pomieszczeń.

Łazienka z kolekcją Forum i drewnem

Wymieniona kolekcja płytek podłogowych Forum doskonale sprawdzi się w przypadku ogrzewania podłogowego. Niepowtarzalny wzór każdej z płytek nadaje pomieszczeniu unikatowości. Dzięki możliwości stosowania niewielkich ilości fugi, wykładana podłoga nabierze eleganckiego i niezwykłego charakteru.

Wysoki standard wykończenia płytek Forum wpływa również na ich właściwości mechaniczne. Odpowiednia twardość, mała nasiąkliwość oraz klasa PEI sprawiają, że płytki na długo zachowają swój niepowtarzalny i ponadczasowy design. Nie straszna im codzienna eksploatacja.

Biuro Forum

Nie zrujnują również domowego budżetu. Marmur carrara oraz płytki produkowane z innych materiałów naturalnych to spory wydatek rzędu powyżej 300 zł/m2. Imitowanie naturalnych materiałów znacząco obniża cenę produktu, przy jednoczesnym zachowaniu pełnych walorów wizualnych. Co więcej, designerzy przedkładają gres imitacyjny dzięki szerokim możliwościom nadawania mu nietypowych form i wzornictwa.

Doskonałym przełamaniem eleganckich, błyszczących form marmuru carrara staną się trójwymiarowe kształty. Tłoczone płytki ścienne z ciekawymi teksturami i fakturami świetnie uzupełnią pewną monotonię i stałość marmurowych podłóg. Atrakcyjnie wizualnie prezentować się będzie zestawienie błyszczącego marmuru z matowymi podłużnymi płytkami w żywszej i ciemniejszej kolorystyce.